Dítě je v bezvědomí v nemocnici kvůli nové hře na sociální síti TikTok

Sociální sítě rozhodně nejsou dobrým místem pro menší děti. Lidé zde sdílí trendy a ovlivňují ostatní. Děti se přitom nechají velmi snadno ovlivnit a vůbec nemyslí na důsledky svého jednání. To může být v některých případech velmi nebezpečné. Sociální sítě mohou mít velmi pozitivní vliv, ale záleží na tom, jak ho používáte. A to většinou děti nedokáží rozeznat.

Velmi nebezpečný trend

Trendy na TikToku se velmi rychle mění. Některé z nich jsou ale naprosto absurdní a mohou ohrozit lidské životy. Nejhorší je, že mladí lidé dělají všechno jen proto, aby získali více „lajků“ na sociálních sítích. Nevidí důsledky, které mohou přijít při takové zábavě. Jeden chlapec skončil v nemocnici v bezvědomí, když se snažil splnit výzvu na TikToku.

Jedna matka popsala ve svém příspěvku na sociálních sítích, co se stalo jejímu synovi. Sešel se s přáteli. Když skočil, jeho kamarádi do něj začali kopat. Šlo o to, aby se jeho nohy nedotýkaly země. Bohužel chlapec tvrdě dopadl na záda a hlavu. Když se snažil vstát ze země, ztratil vědomí. Spadl na obličej a zranil se ještě více. Kamarádi nad ním jen stáli a smáli se!

https://es.newsner.com/

Poranění lebky je velmi vážné

Rychle se k němu dostali zaměstnanci školy, kteří vše viděli. Okamžitě ho dostali do nemocnice. Tam se jeho rodiče dozvěděli, že má poranění lebky, potřeboval pár stehů na obličeji a má dva vyštípnuté zuby. Tohle všechno se stalo jen proto, aby měli chlapci velký počet fanoušků a „lajků“ na sociálních sítích. To, že se jejich kamarád vážně zranil, jim vůbec nedošlo.

Příspěvek, který zveřejnila jeho matka, již vidělo přes 40 tisíc lidí. To je velmi pozitivní. Musíme jen věřit, že si z toho mnoho rodičů odnese ponaučení a budou dávat mnohem větší pozor na to, co jejich děti dělají na sociálních sítích. Každý rodič by si o tom měl s dětmi promluvit. Nikdo se nemusí zranit kvůli videu, když bude znát následky. Nezametejte to pod koberec a mluvte se svými dětmi!

Zdroj: es.newsner.com