David Hampl
18 ledna, 2020

Máte doma malé děti? Často pláčou a vy s tím nemůžete nic udělat? Pokud tomu tak je, nemusíte se ode dneška více stresovat, že vás miminko v noci svým pláčem opět probudí. Budete-li se inspirovat tímto krásným příběhem, konečně se dobře vyspíte. Není ovšem pravidlem, že to musí fungovat vždy. Ve skutečnosti budete muset mít obrovské štěstí, protože ne vždy se vám poštěstí, aby se vaše miminko tak dokonale spřátelilo s domácím mazlíčkem. Podívejte se na video, které trhá rekordy ve sledovanosti a nechte se unést jeho krásou.

Začátky nejsou snadné

Spousta majitelů domácích mazlíčků moc dobře, ví, že když je přivedli domů, nebylo vždy úplně jednoduché, aby se začlenili do rodiny. Mnohdy to trvá dny, týdny a někdy i celé měsíce. Je to mnohdy opravdu náročné, protože nové zvířátko je jistě také velmi vystrašeno. Přes vaši veškerou snahu se ho nedaří uklidnit či rozveselit. Nakonec ale situace nabere na obrátkách a vyřeší se způsobem, který byste rozhodně nečekali. Malý pejsek nebo zvířátko si oblíbí vaše malé dítě a stanou se z nich nerozluční přátelé. Přesně to se stalo v tomto příběhu.

Věrný psí přítel

Pes najednou celou pozornost směřuje k malému človíčkovi, který sotva ví, co za kamaráda to vlastně má. Je mu to ale jedno, protože oba dva cítí, že k sobě patří. Pejsek tráví u postýlky celé hodiny a spokojeně na děťátko kouká. Rodiče jsou samozřejmě rádi, protože je o jejich malou ratolest postaráno. Vědí, že se dítěti nic nestane, protože ho hlídá nejlepší přítel s pořádnými tesáky.

A bylo po pláči

Ne ovšem vždy mohou být zvířátka takhle milá a obětavá. Někdy se stane, že se majitel ve výběru opravdu splete a jejich nový domácí mazlíček je pořádný bojovník, ze kterého jde spíše strach. Štěká, kouše a neustále něco vyvádí. V takovém případě je určitě nevhodné, dávat ho do blízkosti malého dítěte. To však není tento případ, protože náš hrdina po celou dobu reaguje velmi sladce. Přesvědčte se ve videu sami. Malé dítě neustále pláče a nejde to zastavit. Jakmile přiběhne pejsek, vše se rázem změní.

Sdílejte článek