Dítě šije plyšové hračky pro nemocné děti v nemocnicích

Svět je jedinečné místo, kde společně žije dobro a zlo. Každý den se setkáváme s mnoha špatnými věcmi, ale existuje také mnoho dobrých věcí a lidí, na které bychom se měli soustředit nejvíce. Vždy existuje naděje na lepší život a tito laskaví lidé nám to dokazují. Jedním z nich je také 12letý chlapec, který se rozhodl pomoci nemocným dětem, jejichž rodiče nemají peníze na plyšáky.

https://news-place.ru/

Campbell’s 365 Project

Campbell Remess šije vlastníma rukama plyšáky, ale neprodává je. Místo toho je věnuje nemocným dětem, které je potřebují nejvíce. Svou činnost nazval „Campbell’s 365 Project“, protože chtěl každý den v roce udělat jednu hračku a věnovat ji nějakému dítěti. Svůj cíl ale dávno překonal a pokračuje dál, protože již vyrobil a darovat 800 hraček. Tato myšlenka se zrodila v jeho hlavě asi před 3 lety, když byl se svými rodiči v nemocnici.

https://news-place.ru/

Chlapec se rozhodl, že bude sám pomáhat jiným dětem

Campbell se před pár lety sám dostal do nemocnice. Viděl tam hodně dětí, na které nebylo jednoduché se dívat. Chlapec požádal své rodiče, aby jim koupili dárky, ale ti ho odmítli. Neměli příliš mnoho peněz a něco takového si nemohli udělat. Byli rádi, že jejich syn myslí i na jiné děti, ale nemohli jim nijak pomoci. Proto se chlapec rozhodl, že vše vezme osud do vlastních rukou a sám jim vyrobí plyšáky, kteří by jim mohli pomoci při léčbě.

Čtěte také: Rozloučení se svým otcem, který bojuje s rakovinou: Účastník musel opustit Survivor, aby se naposled viděl s otcem!

https://news-place.ru/

Postupně se zlepšuje a stále ho to baví

Začal šít hračky pro malé pacienty na Vánoce. Jeho první plyšové hračky nebyli nejlepší, ale chlapec se nevzdal. Dál se věnoval šití a piloval své dovednosti. Jeho činnosti si samozřejmě lidé všimli. Zaměstnanci nemocnice mu děkovali, stejně jako příbuzní malých pacientů i ostatní obyvatelé města. Campbellův příběh nám ukazuje, že každý z nás může přispět k tomu, aby byl tento svět o něco lepší. A nepotřebujete k tomu mít hodně peněz. Stačí, když věnujete trochu času a píle.

https://news-place.ru/

Zdroj: news-place.ru