Dítě skončilo s vážnými popáleninami kvůli nepozornosti matky

Rodiče si uvědomují nebezpečí určitých předmětů ve své domácnosti. Jistě si dáváte pozor, kde máte uložené nože, nůžky nebo jiné ostré předměty. Některé věci v domácnosti mohou být nebezpečné, i když si to na první pohled neuvědomujeme. Jedna maminka se o tom přesvědčila na vlastní kůži. Její 18měsíční dcera si dala do pusy věc, u které by to její matku nikdy nenapadlo. A stala se hrozná tragédie.

onlinenytt.com

Všichni rodiče si musí zabezpečit domov

Každý dobrý rodič se snaží, aby jejich děti byly v bezpečí. V každé domácnosti číhá hodně nebezpečí, na která musí rodiče myslet. Bohužel většina z nás si neuvědomuje, jak nebezpečné mohou být předměty, které používáme každý den. Obyčejná nabíječka na mobilní telefon představuje mnohem větší riziko, než si myslíte.

Každá věc, kterou lze zapojit do zásuvky, je pro dítě potenciálním nebezpečím. To samé můžeme samozřejmě říct o mnoha dalších předmětech, hlavně těch malých. Nikdy nepočítejte s tím, že vzít něco do pusy by vaše dítě nenapadlo. Tato malá holčička si také s nabíječkou nikdy nehrála, dokud se nestala strašná tragédie a ona neskončila s vážnými popáleninami.

Čtěte také: Celebrity, které jsou ve vztahu po desítky let!

onlinenytt.com

Na vážné popáleniny stačilo pár vteřin

Nabíječka byla zapojená do zásuvky, když si ji malá holčička vložila do pusy. Její matka se jen na vteřinu otočila, ale i to stačilo. Ihned jí nabíječku vytrhla z ruky. O chvilku později vypadala holčička v šoku, a proto ji matka ihned vzala k lékaři. Ten se na ni podívat a řekl matce, že jde o popáleninu elektrickým proudem. Její ústa vypadala večer špatně.

Další den ráno vypadala ústa mnohem hůř! Část pokožky malé holčičky prakticky zmizela a dívka byla v šílených bolestech. Nic takového jistě pro své dítě nechcete. Dávejte si proto pozor na to, jakou elektroniku máte ve své domácnosti a zde je zapojená v síti. Tato matka již takovou chybu neudělá a nyní se snaží varovat další rodiče před tímto nečekaným nebezpečím.

onlinenytt.com

Zdroj: onlinenytt.com