Dítě táhne kočičí zadní nohy. Ale to, co matka poté natočila, byl to hit internetu který vás šokuje

Malé děti nás umí mnohdy velmi překvapit. Nikdy si nemůžeme být jistí, co nám předvedou, a proto je život s nimi opravdová radost. Člověk kolikrát lituje, že nemá u sebe neustále kameru nebo fotoaparát, kterým by všechny tyto události zaznamenával. Z toho důvodu se vyplatí si tyto technologie pořídit, pokud máte malé děti. Zaprvé zaznamenáte vzpomínky, které děti v dospělosti jistě ocení a potěší, a zadruhé můžete natočit všelijaké kousky, které by vás ani nenapadly. Třeba pak s nimi zvítězíte v nějaké televizní show, která je na tyto zábavné kousky zaměřena. Jistě, takovou znáte.

Snímek dobyl internet

Jedné mamince se podařilo natočit událost, která se stala hitem internetu. Ani se o to nějak nesnažila, prostě jen byla ve správný čas na správném místě a měla u sebe shodou okolností i kameru. Nebýt kamery, nikdy bychom se nemohlo dozvědět, co se u nich doma v jeden krásný den stalo. Díky kamerovému záznamu se totiž malé dítě a domácí kočka stali hvězdami internetu. Video, které maminka natočila, se internetem valilo jako požár.

Kočka nebo dítě?

Rodiče si pořídili dvě nové bytosti do své domácnosti. Tou první bylo malinké dítě, na které se všichni těšili. Tato malá holčička všem působila obrovskou radost, a to ještě netušila, že způsobí radost celému světu. Jakmile už byla schopná svého batolecího pohybu, pořídili rodiče do domácnosti druhou bytost, krásnou bílou kočku s hedvábnou srstí.

Čtěte také: Nízkokalorický salát: Obsahuje jen 77 kalorií na jednu porci. Můžete ho jít bez obav až do sytosti a nemusíte si hlídat postavu!

Srdečný vztah

Rodiče si ovšem nebyli vůbec jistí, jak bude nová kočka reagovat na malou holčičku. Netrvalo dlouho, a dostali jasnou odpověď. Stačilo totiž, aby malá Lemsie zatáhla kočičku za její zadní nohu a bylo jasné, jak se bude jejich vztah vyvíjet. Toto setkání naštěstí zachytila kamera maminky, díky čemuž vzniklo video, které na internetu trhalo rekordy. Podívejte se na něj i vy bavte se.

https://youtu.be/ORtJxPkwaRo