Dívka nemohla najít gumičku do vlasů a tak použila něco, co měla po ruce. Když se druhý den probudila, nemohla uvěřit jak skvělý účes má. Od té doby inspiruje ženy po celém světě. Co jim radí používat? -
Menu

Dívka nemohla najít gumičku do vlasů a tak použila něco, co měla po ruce. Když se druhý den probudila, nemohla uvěřit jak skvělý účes má. Od té doby inspiruje ženy po celém světě. Co jim radí používat?

Každá žena nebo dívka to jistě zná. Péče o vlasy není nic jednoduchého a kromě různých produktů ve formě šamponu a kondicionéru je třeba myslet také na česání, nebo fénování. Také jsou nezbytnou pomocí i gumičky do vlasů, bez kterých se nikdo s delšími vlasy neobejde. Tato dívka ale svou gumičku nemohla najít. A tak se rozhodla, že bude improvizovat.

Improvizace jí pomohla k dokonalému účesu

Když svou gumičku nemohla najít, rozhodla se k tomu, že začne improvizovat. A co měla po ruce? V první řadě se jednalo jenom o obyčejnou čelenku, kterou chtěla docílit, že jí bude účes držet tak, jak potřebuje. Tedy že se její vlasy nebudou v noci cuchat. Když ji měla na hlavě, rozhodla se, že zkusí ještě něco jiného.

Delší vlasy ji překážely a tak si řekla, že je do čelenky začne postupně zamotávat. Brala pramen za pramenem a postupně ho obmotávala kolem své čelenky. Sice to vypadalo celkem zvláštně, ale v danou chvíli to bylo velmi praktické. A tak se rozhodla, že takto půjde spát.

Ráno nemohla uvěřit vlastním očím

Šla spát jako každý den. Ráno měla v plánu sundat si čelenku, rozčesat vlasy a vyrazit. Když ale viděla co se stalo, byla z toho maximálně šokovaná. Přes noc se jí povedlo vytvořit naprosto dokonalé vlny. A to bez kulmy a dlouhých desítek minut před zrcadlem. Bylo jasné, že tento účes musí ukázat světu. A tak vyrazila ven a sklízela jenom pozitivní reakce. Inu, nedivíme se.

Rozhodla se, že svůj nápad ukáže světu

Zkusila to ještě několikrát a ukázalo se, že to skutečně funguje. A tak se rozhodla, že pomůže mnoha ženám a dívkám po celém světě, které chtějí mít dokonalé vlny, ale nechtějí trávit desítky minut v koupelně s kulmou v ruce, a to ještě s nejasným výsledkem. Natočila proto jednoduché how to video, které ukazuje návod na krásné vlny. Podívejte se na něj a vyzkoušejte. Jistě budete litovat, že jste ho neviděli dříve. Skvělé, že ano?

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Hindské ženy mají krásnou, čistou pleť. Jejich tajemství je jedna…

Toužíte po krásné pleti jako mají nádherné hindské ženy? Chtěli byste v této oblasti dosáhnout dokonalosti, ale nevíte, jak na to?…
KRÁSA A MÓDA

Ověřený způsob, jak se jednou provždy zbavit černých teček už…

Černé tečky na obličeji mohou trápit mnoho lidí. Objevují se nejčastěji na nosem nebo okolo něho. Když se podíváte na…
KRÁSA A MÓDA

Stačí vypít dvakrát za den tento zázvorový nápoj a zbavíte…

Trápí vás usazený tuk na těle a nevíte, jak se ho zbavit? Zkusili jste už opravdu všechno, ale nic nepomáhá?…
KRÁSA A MÓDA

Manželka zubaře mi prozradila utajovaný trik, jak si doma během…

K zubaři chodíme nejenom na prohlídky, nebo v případě, kdy máme kazy. Jeho služby se dají využít i v případě, kdy chcete mít…
KRÁSA A MÓDA

Zubař vám nikdy neřekne, že si zubní kámen můžete takto…

Ano, zubní lékaři jsou velmi důležití, jelikož pokud máme zubní kaz nebo jiný problém, dokážou ho dát velmi rychle do…
KRÁSA A MÓDA

Zhubněte půl centimetru denně! Připravte si směs se zázvorem a…

O hubnutí se snaží mnoho žen, ale nutno říci, že většina z nich s ním má mnoho problémů. Jejich diety jsou buď…