Dívka šokovala všechny porotce talentové soutěže svým hlasem!

Přijít do talentové soutěže, která se vysílá v televizi, je velmi odvážné. Do americké verze „Got Talent“ se přihlásila 9letá dívka, o které její matka tvrdila, že je to nová pěvecká hvězda. To si ale o svých dětech myslí většina rodičů. Tato matka měla pravdu. Hlas její dcery je naprosto výjimečný a vyrazil dech každému, kdo seděl v sále. A také všem, kdo dívku slyšeli na internetu.

https://pl.newsner.com/

Malá dívka s velkou nervozitou

Victory je pouhých 9 let, ale dokázala zvednout ze židle celý sál. Navíc dosáhla jedinečného a historického momentu v historii této televizní show. Při příchodu na pódium byla velmi nervózní a třásl se jí hlas. Není se čemu divit, protože před ní seděla čtyřčlenná porota a stovky lidí v publiku. To je náročné i pro dospělé. Pro malou dívku to znamenalo obrovský stres.

https://pl.newsner.com/

Jakmile ale začala zpívat, stala se z ní sebevědomá mladá žena, která již dávno našla svůj hlas. Na otázky poroty možná odpovídala stručně, ale potom se její hlas rozezněl po celé budově. Talent, který má tato dívka, se objeví jen u jednoho člověka z milionu. To, co předvedla tato malá dívka, jste ještě zaručeně nikdy neviděli. A dokud se nepodíváte na záznam, nebudete tomu věřit.

Čtěte také: Krásný příběh chlapce, který pomáhá postižené matce

Neuvěřitelný pěvecký výkon

Victory předvedla dokonalý operní zpěv! Od prvního tónu zaujala pozornost všech a nikdo z ní nemohl spustit oči. Je těžké uvěřit, že tak malé dítě může mít tak obrovský hlas. Ani Simon Cowell nemohl uvěřit svým uším. Nechal se zcela unést a zíral na dívku s otevřenými ústy. Ve chvíli, kdy Victoria dokončila píseň, stalo se něco úžasného.

https://pl.newsner.com/

Porota se začala ihned o něčem vášnivě bavit. Nikdo netušil, co se děje. Dokonce si pozvali také moderátora, aby se k nim přidal. To, co následovalo, nikdo nečekal. Porotci se totiž rozhodli, že dají dívce tzv. „Golden Buzzer“, který jí pošle automaticky do semifinále. Tlačítko ale stiskli všichni najednou, což se v historii tohoto pořadu ještě nikdy nestalo!

Zdroj: pl.newsner.com