Dívku šikanovali kvůli nadváze. Teď všem vytřela zrak!

Děti s nadváhou nebo obezitou to nemají ve škole jednoduché. Velmi často se jim ostatní posmívají a šikanují je. Milla Magee byla jako dítě velmi vysoká a oplácaná. Hodně mezi ostatními vyčnívala, což ve školních letech není nikdy dobrá věc. V mládí měla se spolužáky obrovské problémy, ale nyní jim vytřela zrak. Začala sportovat, zhubla a stala se z ní krásná dívka.

Šikana jí způsobila vážné úzkosti

Ve 14 letech Milla vážila 90 kilogramů a měřila 180 cm. Vždycky byla mnohem větší než ostatní dívky v její třídě. Tehdy se potýkala s vážnými úzkostmi a měla obrovské potíže s přijetím vlastního těla. Názory jejích spolužáků měly obrovský vliv na to, jak vnímala sama sebe. Šikana v mládí dokáže ovlivnit celý život. Milla se ovšem rozhodla, že jí to nezlomí.

sv.stories.newsner.com

Mladá dávka již rozhodně není plus size

Dnes je Mille 23 let a vůbec nevypadá jako ta 14letá dívka. Začala pravidelně sportovat a v současnosti pracuje jako plavčice a modelka. Má krásné, vypracované tělo a velmi hezkou tvář. Nikdo z jejích spolužáků by jistě nečekal, že jednoho dne bude vypadat jako modelka. Díky šikaně si uvědomila, že se svým tělem musíte něco udělat. A pustila se do toho.

Čtěte také: První velký rozhovor s Davidem Rathem. Přiznal, jak to všechno bylo! Věděl o penězích v krabici od vína? (Video)

View this post on Instagram

A post shared by Miss England 24 | Milla Magee🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (@milla.magee__)

Sport se stal jejím životem

Zdravý životní styl a pravidelný pohyb přinesli výsledky. Milla nyní vypadá mnohem lépe a také se cítí skvěle ve svém těle. Úzkosti i pochybnosti jsou pryč. Nyní se snaží vést mladé dívky stejnou cestou a připomenout jim, že se svým tělem mohou vždy něco udělat a neměly by poslouchat názory ostatních. Jí se to vyplatilo, protože teď ji její tělo živí.

View this post on Instagram

A post shared by Miss England 24 | Milla Magee🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (@milla.magee__)

Milla se stala Miss England!

Mladá žena se nakonec dostala až do Miss England a soutěž vyhrála! Ze svého vítězství měla obrovskou radost, ale snaží se všem dívkám vštípit, že nezáleží na jejich velikosti. Hlavně je nadšená, že může reprezentovat Anglii a stát se tváří změny, kterou může projít každá dospívající dívka i dospělá žena.

Zdroj: sv.stories.newsner.com