David Hampl
12 února, 2020

Máte rádi výzvy a rádi překonáváte překážky? A co třeba optické klamy a iluze? Troufáte si na ně a před žádnou se nezastavíte? Věřte tomu, že některé existující klamy jsou opravdu šílené, a i když máte na začátku pocit, že je zvládnete a vyluštíte snadno, nakonec vám samotná podstata uteče a vy zůstanete hledět jak zkoprnělí. Ano, právě vás totiž napálil dokonalý optický klam. Tvrdá porážka že? Přesně toto můžete zažít i při shlédnutí tohoto videa, které je jasným důkazem obrovského optického klamu. Hlavním matoucím prostředkem tu totiž jsou nádherné dívky, které nikoho nenechají chladným. Pojďte se podívat a vyzkoušet, co dokážou.

Potrapte svůj mozek

Jak všichni jistě víte, tak optické klamy mají jediný cíl, a to nás dokonale zmást a uvést v pochybnosti. Chtějí napálit naše dokonalé mozkové buňky a pořádně je potrápit. Mnoho lidí se s klamy trápí, a nakonec třeba i uspěje, ale spousta lidí na ně ne a ne přijít. Přitom kolikrát stačí jen pořádně zaměřit zrak, začít se soustředit a přidat trochu důvtipu. Nakonec se to třeba podaří a optický klam bude zdárně zdolán.

Černá nebo bílá?

Dnes vám ukážeme optický klam v rámci jednoho velmi zajímavého videa, které si rozhodně nenechte ujít. Nenechte se ale ani zmást, protože se opravdu jedná o optický klam. Pravda, video může mást, protože se na něm objevují v hlavní roli nádherné mladé ženy, které pozornost rozhodně zaberou, nicméně se nenechte napálit a zůstaňte pozorní. Dámy v černobílých kostýmech totiž mají něco velmi zvláštního. Schválně, přijdete na to co?

Jedna noha netančí

Pokud jste se do toho pustili, co vidíte? Dámy, které na pódiu tančí, mají jen jednu nohu. Na první pohled to tak vypadá, ale je tomu opravdu tak. Vzhledem k tomu, že jsou oblečené v černobílých kostýmech, je velmi náročné zjistit, zda je tomu tak nebo ne. Jde o velmi zajímavý, ale krásný optický klam, který stojí za zkouknutí.

Sdílejte článek