Spojte si dlaně a zaměřte se na čáru lásky. Pokud vytvoří tuto linii, tak byste měli vědět tohle!

Tak jako oči, i lidské ruce a speciální dlaně mohou o jejich majiteli prozradit opravdu hodně. Dozvíte se z nich, jaká jste osobnost, či jakou máte budoucnost, nebo dokonce i to, jakým člověkem se stanete, když se zamilujete.

Spojte dlaně, najděte svou čáru lásky a možná se o sobě dozvíte něco, co jste ani sami nevěděli. A také o Vašem partnerovi.

Čára lásky v jedné úrovni

Pokud má Váš partner čáru lásky v jedné linii, jste šťastná žena. Láska je pro něj velmi důležitá, váží si ji a svou polovičku miluje opravdu upřímně. Je to člověk, který je citlivý a emotivní, ale nemá nejmenší potřebu skrývat to. Jednoduše miluje naplno. Vztah s Vámi bude brát vážně a dlouhodobě. Je tolerantní a záleží mu na názoru a pocitech druhých. Mít šťastný vztah je pro něj životní prioritou číslo jedna.

Čtěte také: Výborná sekaná se zeleninou nadchne každého: Nikdy si nemyslela, že když se smíchají tyto dvě ingredience, vznikne dokonalá pochoutka – tento recept musíte vyzkoušet

Čára lásky na levé ruce sahá níže

Tyto osoby upřednostňují spíše starší partnery. Jsou velmi romantičtí, vášniví a ve vztahu s nimi Vás bude stereotyp určitě obcházet. Pocity prožívají opravdu intenzivně. Spoléhají na svůj šestý smysl a možná byste měli i Vy. Málokdy je totiž zklamete.

Čára lásky na pravé ruce sahá níže

Osoba s tímto typem čáry lásky, se do vážného vztahu velmi nehrne. Miluje svou nezávislost a svobodu. Pravdou však je, že pokud se nakonec zamiluje, je velmi oddanou osobou, přesto nemá problém vztah kdykoliv ukončit, pokud mu něco nevyhovuje. Vyhledává spíše mladší partnery. Tito lidé jsou sebevědomí a problémy řeší s lehkostí a přehledem. Řídí se více rozumem než srdcem.