Dlouhé manželství po 60 letech žena oslavila ve svých svatebních šatech!

Svatební šaty jsou pro každou vdanou ženu symbolem jednoho z nejdůležitějších dnů v jejím životě. Z tohoto důvodu si je také mnoho žen nechává a mají je ve skříni po mnoho let. Vyhodit takto důležitou vzpomínku je prakticky nemožné, i když už si je nikdy neobléknete. Jedna žena si ale své svatební šaty oblékla znovu, a to neuvěřitelných 60 let po svatbě.

Svatební šaty měla schované celých 60 let

Janith Goedde je jednou z žen, které si svých svatebních šatů velmi váží. Uložila je proto hned po svatbě do kvalitního igelitového pytle a schovala si je. Měla je na sobě v roce 1957, ale i nyní byli ve skvělém stavu. Proto se rozhodla, že je za svůj život využije ještě jednou a připomene tím nejen sobě, ale také svému manželovi jejich výjimečný den.

https://shareably.net/

Při oslavě výročí se rozhodla šaty znovu obléknout

Janith je nyní 80 let a s manželem slavili 60. výročí svatby. Žena se proto rozhodla, že je nejlepší čas na obléknutí svatebních šatů. Velkým překvapením bylo, že jí šaty stále skvěle padnou a bez problémů je oblékla i po tolika letech. A vypadala v nich stejně krásně jako ve svůj svatební den. Dlouhé a bohatě zdobené šaty vypadaly velmi luxusně již tehdy, ale i dnes jsou úchvatné.

Podle manžela vypadá stejně krásně jako v den svatby

Jakmile se 80letá žena objevila na oslavě ve svatebních šatech, všem se zatajil dech. A její manžel nebyl žádnou výjimkou. Všichni se shodli na tom, že vypadá úžasně. „Pořád vypadá nádherně,“ řekl její manžel. Oslava byla velká, veselá a všichni se skvěle bavili. A tento jedinečný pár si znovu připomněl velmi důležitý milník, který změnil jejich život.

Oslavu si užila celá rodina i přátelé

Rodina se rozhodla uspořádat velkou oslavu, na které se sešlo asi 60 lidí. Dokonce jim nechali udělat dort, na kterém byla jejich svatební fotografie. Manžel Joe v první chvíli s oslavou trochu váhal, ale nakonec si to užil stejně jako ostatní. Celá rodina i přátelé byli nadšení, že mohou oslavit 60. výročí svatby s lidmi, které velmi milují.

Zdroj: shareably.net