Když na svém invalidním vozíku přijela na parket, každému vytřela zrak. Nikdo nevěřil, že se svým mužem tanec uskuteční.

Svatba je událost, na kterou se těší snad každá žena. Krásné bílé šaty, hromada hostů, dobré jídlo a nejúžasnější muž po jejím boku. Všichni hosté mají zrak jen na nevěstě, protože tento den patří pouze jí. Říká se proto, že nevěsta by měla mát v ten den ty nejhezčí šaty a hosti by to měli vzít na vědomí. Každý přece chce, aby si nevěsta, i ženich samozřejmě, tento den maximálně užili. Někteří lidé ovšem nemají takové štěstí a musí absolvovat život na invalidním vozíku, stejně jako tato mladá nevěsta. Mnoho lidí by ji litovalo, ale to není potřeba, protože tato žena všem ukázala, že je tou nejšťastnější ženou pod sluncem. Dokázala to svým prvním manželským tancem, kterým všem svatebčanům vytřela doslova zrak.

Příběh odvahy a odhodlání

Jde o naprosto úžasný příběh plný odvahy, síly, vůle a odhodlání. Přesvědčit sám sebe, že něco zvládnu, umí být někdy dost náročné. Mnoho lidí proto spoustu věcí vzdá ještě před tím, než je vůbec zkusí. Když však nic nezkusíme, ničeho v životě nedosáhneme. Z toho důvodu se říká, že bychom měli vyzkoušet všechno, resp. co nejvíce jde. Tato mladá žena se rozhodla, že vyzkouší velmi odvážný kousek, za který ji ovšem patří velká úcta a obdiv. Pro zkoušení všeho možného má bohužel tato mladá nevěsta omezené možnosti.

Novomanželský tanec

Stejně jako jiné ženy, tak i tato žena se na svůj svatební den velmi těšila. Vypadala velmi krásně, elegantně a měla úžasné svatební šaty. Na tento památný a významný den se velmi těšila už od dětství. Veškeré přípravy na svatbu dopadly skvěle, takže nic nebránilo jejímu uskutečnění. Vše probíhalo hladce, a potom došla řada na první novomanželský tanec, na který všichni čekali. Především pro nevěstu to byl velmi důležitý okamžik, protože právě zde se rozhodla vyzkoušet něco velmi odvážného.

Čtěte také: Cordon bleu – osvědčená kuřecí klasika!

Splněný sen

Toužila po tom, aby tento tanec byl nezapomenutelný nejenom pro ni a svatebčany, ale především pro jejího manžela. A k čemu se tedy rozhodla? Celý život strávila na invalidním vozíku, protože se narodila s poškozenou páteří. Nemohla tedy chodit, ale i přesto brala lekce tance na tento velký den. Když pak přišlo na tanec, Kristy vstala a začala s manželem tančit. Všem spadla brada, protože jí to šlo skvěle. Měla sen a ten se jí splnil, resp. splnila si ho.