David Hampl
24 října, 2019

Chcete zhubnout a stále hledáte postup, který by vám vyhovoval a který by skutečně přinesl požadované úspěchy? Víme, který to je. A budete překvapeni, že základem jsou ovesné vločky. Sice jsou diety, ve kterých nesmí z důvodu sacharidů být, ale ty nejsou jedinými dietními programy. Zařaďte je do své stravy a přesvědčte se, jak rychle mohou vaše kilogramy mizet. Toto jsou příklady vašeho ideálního jídelníčku.

Snídaně

Snídaně může být velice jednoduchá. Postačí vám trocha ovesných vloček, které budou doplněny plátky jablek. Tělu doplníte vitamíny a sacharidy a zároveň velmi dobře nakopnete metabolismus. Pro spalování tuků ideální kombinace.

Oběd

Pokud nevíte, co k obědu, nemusíte zoufat. I tady budou základem ovesné vločky. Čím je doplníte je na vás. Důležité je přidat opět nějaký zdroj vitamínů, ale i zdroj bílkovin. Můžete zkusit ovesné vločky s tvarohem, které doplníte jakýmkoliv ovocem. Pokud chcete spíše slanou variantu, můžete tvaroh nahradit některým druhem sýru. A místo ovoce se dá použít zelenina.

Svačina

V této dietě můžete jíst i dezerty. Jenom pozor na to, z čeho se skládají. Měly by být zdravé, a tak je ideální upéct si zajímavý tvarohový koláč s jablky, kde nebudou chybět ani ovesné vločky. Ty zkrátka musí být základem každého jídla. Díky kombinaci tvarohu a jablek není potřeba přidávat doplňkový cukry.

Večeře

Ta by měla být spíše lehčí, jelikož není nutné se večer přecpávat. Je to dokonce i velká chyba. Proto doporučujeme jenom hrst ovesných vloček, které mohou být doplněny třeba jenom pár ořechy. Toto úplně stačí k zasycení.

Jeden cyklus trvá 4 dny

Pokud se vám zdá ovesná dieta příliš jednotvárná, nemusíte zoufat. Je určena spíše na krátkodobé hubnutí. To znamená, že jeden její cyklus trvá 4 dny. Během nich byste měli zvládnout eliminovat i několik kilogramů. A pokud budete to stejné chtít shodit zase po čase, vše opakujte. Snadnější dieta už být skutečně nemůže.

Sdílejte článek