DNES AKTUÁLNĚ: Rybář chytil podivnou štiku. Nemohl uvěřit tomu, co naše ryby uvnitř sebe skrývají

Jste-li vášnivým rybářem, pak pro vás tento příběh bude jako dělaný. V žádném případě se jim ale nenechte úplně pohltit. To, co se stalo v tomto případě rozhodně není běžná záležitost. Nicméně to ukazuje, že podivné a zázračné věci se opravdu dějí i na vodní dně. Když si tento americký rybář šel zarybařit, zřejmě ho nenapadlo, že bude svědkem něčeho, co by rozhodně nečekal. Za prvé chytil štiku, což se mu zatím snad nestalo, a za druhé, když se na ni podíval, zjistil, že v sobě ukrývá něco velmi zvláštního. Nevěřil svým očím, a proto se rozhodl to vše zdokumentovat a sdělit to světu. Pokud tedy chcete vědět, co tato dravá ryba v sobě ukrývala, pokračujte s námi.

Štika na prutu

Jednoho krásného dne si dva rybáři z amerického města La Crosse ve státě Wisconsin, vyrazili klasicky zarybařit. Když vyráželi, netušili, že v tento krásný den budou svědky něčeho nevídaného. Spokojeně si tedy došli k řece, nachystali své rybářské náčiní a pustili se do rybolovu. Netrvalo dlouho a ozvalo se škubnutí prutu. Byli samozřejmě rádi, že po krátké době už mají první úlovek. S radostí ho vytáhli, aby zjistili, o jaký druh ryby se jedná. Když uviděli štiku, zvláštně na sebe pohlédli.

Obrovské tělo

Štika, kterou rybáři pomocí prutu z řeky vytáhli, byla totiž na jejich poměry dost neobvyklá. Chvíli jen zmateně zírali na rybu a nevěděli, co říct. Štika to byla, ale rozhodně tomu nenasvědčovalo její tělo. Víte proč? Štika je dravá ryba, která má protáhlý aerodynamický tvar těla, aby se mohla ve vodě rychleji pohybovat a snadněji získávat kořist. Tvar této štiky vypadal poněkud jinak, bylo obrovské. Nafouklé tak, že to vypadalo, jako by štika spolkla želvu.

Čtěte také: Meteorologové varují před silným sněžením a mrazy

Ryba v rybě

Rozhodli se tedy, že zjistí, o co ve skutečnosti jde a pustili se do vykuchávání štiky. Jakmile rozřezali její tělo a spatřili obsah štičiných útrob, nevěřili svým očím. Uvnitř se totiž nacházela oběť štiky, jíž byla ryba. Na tom není nic zvláštního, kdyby ryba nebyla ještě naživu. Není jisté, co s rybou rybáři udělali, protože kamerový záznam dál nepokračoval, nicméně diváci pevně doufají, včetně nás, že jí rybáři dali druhou šanci a vhodili ji zpět do vody.