David Hampl
12 února, 2020

Stalo se vám někdy, že jste slyšeli podivné zvuky a nevěděli jste, odkud pochází? Věděli jste, že jejich zdroj je blízko, ale vůbec jste netušili, co je může způsobovat? Jakmile jste ovšem jejich původ odhalili, zdroj zvuku vás šokoval natolik, že jste málem padli do kolen? Pokud se vám ještě nic podobného nestalo, pak dnes máte jedinečnou příležitost si to aspoň představit. Žena na vycházce slyšela podivné zvuky, které vycházely z blízkého kanálu. Když přišla blíže a zdroj hluku vytáhla, málem ji puklo srdce. Příběh je pouze pro drsné povahy.

Drsná realita

Ne jenom ve filmech, ale i v reálném životě se často můžeme setkat se situacemi, které nás mohou dokonale vyděsit a šokovat. Jedná-li se v situaci o malé dítě, je to opravdu zavrženíhodné. Představte si, že jdete na procházku a vůbec netušíte, co zažijete. Že právě dnes objevíte téměř mrtvé miminko venku na ulici. Co venku, ale v kanále u silnice. Je to něco neskutečného a neodpustitelného. Přesně o tom je dnešní příběh.

Matky a otcové umí být někdy velmi krutí ke svým malým a bezbranným dětem. Není potom pochopení, proč si vůbec děti pořizují, když se o ně neumí starat a raději je odstraní. Velmi často pak tyto děti končí tragicky, ale v mnohých případech hraje roli také lidská nedbalost a hloupost, stejně jako v tomto případě.

Adopce je řešení

Když rodiče děti nechtějí, mají je dát k adopci. Dítě bude mít novou šanci získat milující a bezpečnou rodinu, kde najde útočiště. Ne, oni ho raději schovají tak, aby ho nikdo nemohl najít. V tomto případě to naštěstí končí šťastněji. Toto novorozené dítě totiž bylo nalezeno v kanále u silnice. Nepochopitelné že? Bohužel se takové situace opravdu stávají.

Dítě v kanále

Žena, která šla po ulici v Indii, zaslechla velmi zvláštní zvuky a nejdřív si myslela, že se jedná jen o zvuky z blízkého tunelu. Jaké ovšem bylo její překvapení, když v kanále našla malé novorozené dítě. Okamžitě mu přispěchala na pomoc. Jeho pupeční šňůra byla omotána kolem jeho krku, dítě bylo bledé a tělo bylo pokryto špínou. Byl okamžitě převezen do nemocnice, kde mu lékaři zachránili život. Po rodičích dětí samozřejmě policie vyhlásila pátrání. Pevně doufáme, že chlapec se dostal k milující rodině a žije šťastný život.

Newborn baby boy rescued from inside a storm water drain at Valsaravakkam in Chennai on India's 72nd Independence Day; god mother who rescued, Geeta, said baby should be called Sudhandhiram or Freedom

Publiée par Uma Sudhir sur Mercredi 15 août 2018
Sdílejte článek