DNES RÁNO objevila žena (43) na zastávce husu, která něco svírala pod křídly. Pak zjistila co to je a ihned popadla kameru

Máte rádi dojemné příběhy, při kterých vám tuhne krev v žilách? Viděli jste v poslední době něco, co vás opravdu zahřálo u srdce? Máte rádi zvířata? Věděli jste, že zvířata různých druhů mají k sobě mnohdy vzájemný vztah mnohem lepší než lidé vzájemně k sobě? Od zvířat bychom se mohli učit, neboť některá z nich nás mohou naučit, jak milovat ostatní bezpodmínečně, a je úplně jedno jakého jsou druhu. Tato fotografie husy a malého psa obletěla celý svět. Nejvíce ovšem zahřála u srdce lidi, kteří mají rádi zvířata. Není však vyloučeno, že změklo srdce i těch největších drsňáků.

Empatie a pomoc

Empatie a láska jsou nejvíce přisuzovány nám lidem a mnohdy máme pocit, že milovat a cítit umíme jenom my. Bohužel to tak často nevypadá a zbytečně si ubližujeme, nadáváme, jsme na sebe hrubí, trestáme atd. Mnoho lidí stále neumí projevovat lásku naplno a být otevření. Stále hledají nějaké výmluvy, jednají na základě předsudků a nejsou schopni bezpodmínečného přijetí. A právě tato schopnost by ušetřila spoustu trápení, které na světě mezi lidmi. O tom, jak se lidé chovají k některým zvířatům nebo lidem jiné rasy je zde škoda mluvit. Na světě ale stále převládá láska, která vždy zvítězí.

Vzájemná pomoc zvířat

Dnes se zaměříme na to, jak se k sobě chovají zvířata. Budete překvapeni, ale i zvířata jsou schopna vzájemného soucítění, podpory, lásky a pomoci. Je to evidentní i u druhů, o kterých by to člověk vůbec neřekl. A právě díky tomu je možné, že například letící husa vezme k sobě třesoucího se pejska, kterého uvidí pod sebou. Vezme ho pod svá křídla a poskytne mu jistotu, bezpečí a teplo. Byli bychom všichni něco takového udělat někomu, koho vůbec neznáme?

Čtěte také: „Už to nemůžu dál tajit“: Princ Harry promluvil o odchodu sebe a Meghan. Ve svém rozhodnutí nejsou sami

Silné fotografie

Je až povznášející spatřit husu, jak pečuje o štěně, které vůbec nezná. Pečuje o něj jako by to byl její vlastní potomek a poskytuje mu veškerou péči a bezpečí. Malé štěně pod křídly matky husy je tak zachráněno a velmi brzy usne. Podívejte se na fotografie, které mluví sami za sebe. Možná to rozehřeje vaše srdce stejně, jako ta naše.