DNES ŽIVĚ: Tragická nehoda se stala osudovou v jejich životech, srdcervoucí moment ženy, která se nyní probudila z kómatu, aby slyšela tu nejhorší věc v jejím životě

Život nám uštědřit hodně nepříjemné zprávy, na které mnohdy nejsme vůbec připraveni. Je to velmi náročné občas zjistit, že ne všechno, co jsme si v životě naplánovali, dopadne nakonec jinak. Nezbývá ovšem, než se s tím nějak vyrovnat a žít dále. Věřte však, že po některých nepříjemných zjištěních nemá člověk už chuť ani sám dále žít. Naštěstí je na světě stále dost lidí, kteří v sobě najdou odvahu postavit se osudu čelem a žít dále i s velkou bolestí v srdci a na těle. Buďte dnes svědky srdcervoucího příběhu, při kterém došlo k tragické nehodě. Na jejím konci byla jedna žena v kómatu, ale další dva životy byly bohužel ztraceny.

Optimismem k neštěstí?

Člověk má naštěstí stále hodně možností a příležitostí k tomu, aby byl optimista a myslel pozitivně. Je to skvělý přístup k životu, který má ovšem jednu nevýhodu. Pozitivní myšlenky a optimistický přístup častou vedou člověka k zatemněným myšlenkám na smrt. Žít optimistickým způsobem je skvělé, ale pokud se do našeho života připlete smrt milované osoby, pak je to velmi těžké. Něčím podobným si prošla mladá žena, která při tragické nehodě přišla o dítě ve svém lůně i o svého milovaného přítele.

Výlet změnil život

Výlet, na který si vyjela mladá žena spolu se svým přítelem, změnil její život k nepoznání a způsobil ji ohromný otřes, se kterým by mnoho lidí nedokázalo vůbec žít. Ve hře byla vášeň spojená s adolescencí, což patří k nejkrásnějším okamžiků života. Člověk je svobodný, mladý, má celý život před sebou. Když se ovšem do cesty připlete autonehoda, může vše dopadnou úplně jinak. A právě autonehoda v tomto případě změnila naprosto všechno, především život mladé ženy, která přišla o kus sebe samé.

Čtěte také: Intermittent fasting neboli přerušovaný půst vám pomůže zbavit se nechtěných kilogramů

Unikali před policií

Mladý pár se spolu vydal na výlet v autě, které nebylo jejich. Netušili, že si od kamaráda půjčili auto, které povede přímo k jejich smrti. Podle policejních záznamů nemělo jejich auto při rychlé jízdě na silnici zapnutá světla. Jakmile spatřili policejní auto, zpanikařili a šlápli na plyn. Začali tedy unikat špatným směrem, což se jim stalo osudným. Došlo k nehodě, která ovšem netrvala dlouho. Vůz mladého páru narazil na dvě vozidla současně a mladí lidé byli katapultováni přes čelní sklo. Mladík byl na místě mrtev a mladá žena bojovala se životem.

Dvojnásobná ztráta

Při nehodě upadal do kómatu a utrpěla vážné poškození mozku. V současné době může jen omezeně hýbat jednou paží. Má pocit, že celý její život skončil, neboť přišla nejenom o svého přítele, ale také o jejich dítě, které v sobě do nehody nosila. Ztráta byla tedy dvojnásobná, což pro mladou ženu nebylo rozhodně lehké. Bylo zjištěno, že mladík neměl řidičský průkaz, proto začal před policií unikat. Nebýt jejich nezodpovědného chování, mohli dnes všichni spolu žít.

Prevence dopravních nehod

Při jízdě buďte vždy opatrní a chraňte nejen sebe a lidi v autě, ale také ostatní účastníky silničního provozu. Dodržujte bezpečnostní opatření: žádná jízda pod vlivem alkoholu, dodržování minimální vzdálenosti mezi auty, jízda s bezpečnostními pásy, respektování rychlostních limitů, respektování pravidel a červených světel.