DNES ŽIVĚ: Ztracený, hluchý a slepý pes zachránil 3-letou holčičku: Neuvěříte jakým způsobem – nyní je z něj hrdina celé republiky!

Pes je skvělé zvíře, které je považováno za nejlepšího přítele člověka, ale to zřejmě každý ví. Jistě jste už také někdy slyšeli o psech, kteří zachránili nějakého člověka před nebezpečím. Buď ho přímo vytáhli z hořícího domu nebo jen třeba hlasitým štěkáním upozornili, že se nebezpečí blíží. Pes se vyskytuje v mnoha rodinách, a téměř v každé rodině se snaží o to, aby měl pes kladný vztah k dětem. Obvykle v této oblasti panuje mnoho názorů, neboť jsou potvrzené útoky psa na dítě, nicméně tento příběh je pravým opakem. Tento úžasný pes zachránil malé dítě, které se ztratilo, a stal se hrdinou.

Australský příběh

Děti se umí někdy zatoulat a my dospělí je pak hledáme a nemůžeme najít. To by se samozřejmě stávat nemělo, neboť bychom měli mít děti stále na očích a pod dohledem, zejména je-li opravdu malé. V australském městě Queensland se ovšem roce 2018 stal nepříjemný příběh. Ztratila se zde malá 3letá holčička Aurora a její rodiče z toho byli samozřejmě úplně mimo. Policie jim slíbila, že dítě najde, ale naděje byly malé. Naštěstí se zjistilo, že se ztraceným děvčetem je i její pes Max.

Ztracena za špatného počasí

Pes byl ovšem už starý, hluchý a slepý, neboť mu v té době bylo 17 let. V den, kdy došlo ke ztracení holčičky, bylo špatné počasí, což bylo nepříjemné, protože holčička byla málo oblečena. V předpokládaném terénu, kde mohlo dojít k její ztrátě, pátrali lidé z celého okolí. Pátrání probíhalo i v noci, což byla značně ztěžující okolnost. Po nějaké čase se ozval z hor výkřik malé holčičky, jež slyšela její babička.

Čtěte také: Budete překvapeni, jak lehce vám půjde několik domácích receptů na výrobu sýra. Přesvědčte se o tom, že dodat jim více chuti není nic složitého. Stačí pár ingrediencí a máte mnoho pochoutek z řady světových kuchyní

Zahříval ji svým tělem

S baterkou se vydala do místa výkřiku a po cestě narazila na jejího pejska Maxe, který ji zavedl k její vnučce. Na místě nemohla věřit svým očím. Vnučka ležela na zemi a její pes Max ji po celou dobu zahříval vlastním tělem. Zachránil ji tak život před silným podchlazením. I přesto, že byl sám nemocný a téměř nemohoucí, neváhal ani chvíli, aby zachránil svou kamarádku. Stal se z něj ihned hrdina.