David Hampl
28 října, 2019

Během každého dne se do lidského těla může dostat celá řada nežádoucích látek, které v něm nemají co dělat. To se následně negativně podepisuje na tom, jak lidské tělo funguje. Pokud v něm jsou věci a látky které v něm nemají být, tak může fungovat špatně. Proto by měla být nezbytností takzvaná detoxikace. Tu má mnoho lidí spojenou s tím, že musí jíst ovoce a zeleninu, nebo pít šťávy z těchto potravin. Jsou však i jiné možnosti, na které se podíváme.

Vytvořte si unikátní detoxikační lázeň

Pokud chcete své tělo detoxikovat moderně a unikátní, vytvořte si speciální detoxikační lázeň. Jedná se vlastně o iontovou koupel, během které se využívá elektrolýzy. To je proces známý z fyziky a chemie, který však dokáže prospívat u vašemu tělu. To se tímto způsobem čistí a během koupele jsou z vašeho těla vylučovány toxiny. A to přímo do vody, ve které jsou vaše nohy. Právě díky tomu se daná voda následně barví. To ukazuje na to, že je z vašeho těla vylučována řada nežádoucích látek a že detoxikace funguje.

Co budete potřebovat?

Iontová koupel rozhodně není nijak složitá. Právě naopak. Připravit si ji můžete celkem snadno. Stačí jenom vědět, bez čeho se neobejdete. Potřebovat budete:

  • 1 šálek mořské soli
  • 1 šálek soli Epsom
  • 2 šálky jedlé sody

Příprava je následně velmi jednoduchá. Dané složky rozpusťte v teplé vodě. Nic více není potřeba. V případě zájmu je možné do roztoku přidat i pár kapek vonného oleje, pokud chcete během detoxikace také relaxovat. Tím je unikátní iontová lázeň hotova.

Namočte do ní nohy

A jak na použití této unikátní koupele? Není to nic složitého. Stačí do ní namočit nohy a nechat je v ní zhruba 30 minut. Během této doby budou všechny toxiny vytahovány z vašeho těla a voda začne postupně hnědnout. To potvrzuje, že se proces detoxikace daří.

Jsou i další zajímavé možnosti

Pokud chcete své tělo detoxikovat i jinak, existují další zajímavé možnosti. Koupit můžete třeba unikátní detoxikační ponožky. Ty stačí jenom nosit a díky tomu že jsou napuštěny speciálními látkami dojde k čištění vašeho těla.

Další možností je lázeň, která je vytvořena kombinací bentonitového jílu a soli Epsom. Obojí rozpustíte ve vodě a namočíte do daného roztoku své nohy. A to na zhruba 20 minut. Během tohoto postupu ze svého těla také efektivně vyloučíte vše, co v něm nemá být.

Třetí možnost je založena na využití peroxidu vodíku. Dva šálky rozpustíte ve vodě a přidáte lžíci sušeného zázvoru. I tady vznikne roztok, do kterého budete namáčet své nohy. Ideálně vždy na půlhodinu, která plně dostačuje k požadované očistě.

Sdílejte článek