„Dobrý Bože!“ Když mladá žena poprvé spatřila své novorozené dítě, byla v šoku

To, že je každé dítě v očích svých rodičů výjimečné, je zcela přirozeným jevem. Takto nás příroda vybavila, abychom jako druh přežili. Jinak tomu nebylo ani u Chrissy Corbitt. Když však tato 29letá žena přijela do nemocnice porodit své čtvrté dítě, lékaři ještě zdaleka netušili, jaké překvapení je čeká.

Ovšem Chrissy už během těhotenství tušila, že dítě, které se chystala přivést na svět, nebude žádný drobeček. Kromě jejího nezvykle velkého břicha tomu napovídal i fakt, že již první dva z jejích potomků vážili přes 4 kilogramy. I přesto ji velikost jejího nejmladšího dítěte šokovala. Jeho otec Larry přirovnal břicho své partnerky ke stále se zvětšujícímu plážovému míči.

Velká od prvního okamžiku

Carleigh se narodila 13. května 2017 císařským řezem. Po narození vážila neuvěřitelných 6011 gramů. Poté, co ji její matka poprvé spatřila, nezmohla se na nic jiného než na zvolání: „Dobrý Bože!“

Čtěte také: Dopis manžela pro milence nevěrné ženy vás pobaví

Ve svém šoku nebyla sama. Spolu s ní zažili překvapení i všichni přítomní na porodním sále. Ti poté, co dítě úspěšně přišlo na svět, začali tleskat a jásat. Carleigh byla od prvního okamžiku tak obrovská, že veškeré oblečení, se kterým její rodiče do porodnice dorazili, jí bylo malé. Neseděly jí ani plenky určené pro novorozené děti. Veškeré oblečení, které pro novorozenou dceru nakoupila, darovala Chrissy spolu se svým manželem místní charitě.

Již v pouhých 3 týdnech oblékla Carleigh oblečení určené pro děti ve věku 9 měsíců. Tato neobvyklost se však nijak nevylučuje s faktem, že se jedná o zdravé a spokojené dítě, které, dle slov svých rodičů, přímo srší pozitivní energií a radostí.

Porodní váha Carleigh však na zápis do Guinessovy knihy rekordů nestačí. Zcela největší dítě se narodilo roku 1897 a vážilo 9 980 gramů.