Dojemnější věc už muž udělat nemohl: Na lesní cestě poklekl před ženou i její dcerou a pak se to stalo!

Svobodná matka dcerky Adrianny, Cassandra Rescharová (26 let), zažila jeden z nejdojemnějších okamžiků svého života, když se její přítel Grant Tribbett (29 let) rozhodl požádat ji o ruku. A protože byl romantik, rozhodl se celou akci provést se vší parádou a dokonce si na „místo činu“ přizval také kamaráda fotografa. Tento neuvěřitelně silný okamžik zachytil na fotografie, které nyní po sociálních sítích oběhly celý svět. Malá Adrianna tak má konečně tátu, po kterém odjakživa toužila.

Z pozvání na snídani se stala nabídka ke společnému životu

Grant se svou vyvolenou randil teprve necelý rok, než se rozhodl, že s ní a její malou dcerkou hodlá spojit svůj život navždy. Nebyl ale z těch strohých racionalistů a svou žádost o ruku pečlivě naplánoval a přizval na ni také svého přítele fotografa, který v příslušnou dobu čekal v úkrytu na smluveném místě.

Ten den zavolal své přítelkyni a požádal ji, aby se i s dcerou krásně oblékly, protože je zve na slavnostní snídani. Už to Cassandru zaujalo a pojala podezření, že se děje něco mimořádného.

Čtěte také: Vloupali se do pohřebního domu, aby natočili děsivé video, to předčilo očekávání

„Byla jsem trochu překvapená, choval se velmi zvláštně. Tušila jsem, že se něco děje, ale doufala jsem, že se nic z toho neodehraje přímo v restauraci. Bylo tam strašně moc lidí,“ vzpomíná se smíchem Cassandra.

K jejímu ulehčení po bohaté snídani Grant pozval obě dívky na procházku do blízkého lesoparku.

„Prošli jsme nejméně kilometr. Až jsem začala litovat, že jsem si nevzala boty s menším podpatkem. Pak jsme ale došli k dřevěnému mostu, kde se Grant náhle zastavil,“ vypráví žena o nejdojemnějším okamžiku svého života.

„Konečně mám tátu!“ jásala holčička

Když mladý muž před ženou a dívkou poklekl, fotograf opustil svůj úkryt a začal dělat svou práci. Autentické snímky tak zachycují, jak Grant vkleče vzal svou vyvolenou za ruku a požádal ji, zda by se stala jeho ženou. Cassandra bez zaváhání souhlasila a odměnila svého vyvoleného polibkem. To ale není všechno.

Poté Grant klesl na koleno znovu a vytáhl krabičku podobnou té, ve které nabízel ženě snubní prstýnek. Tentokrát v ní byl náhrdelník se srdíčkem, který nabízel malé překvapené dívce:

„Adrianno, mohu být tvůj táta, abych ti slíbil, že tě budu milovat a chránit po celý zbytek života?“ vyslovil dojemnou větu, po níž matka holčičky propukla v nefalšovaný dojatý pláč. Dívenka nadšeně vykřikla:

„Konečně mám tátu, mami! Konečně mám tátu!“ Pár měl svatbu v prosinci a Adrianna jim šla za družičku. Nyní se těší na to, že se stane starší sestrou nového malého sourozence.