David Hampl
14 ledna, 2020

Dnes pro vás máme něco, z čeho jsou i samotní lékaři naprosto v šoku. Tento zázračný přípravek má totiž kouzelné účinky. Zabraňuje infarktu, snižuje hladinu cholesterolu a posiluje imunitní systém. Možná budete překvapeni, protože něco tak magického se jen tak nevidí. Že by to byl nový geniální lék na život? Kdoví.

Odborně podloženo

Tyto 2 ingredience jsou nezbytností v každé kuchyni. Možná jste neslyšeli o mnoha domácích prostředcích, které jsou prospěšné pro tělo a pomáhají zůstat zdravý, krásný a silný. Takže dnes s vámi chceme sdílet nádherný recept, který je doporučovaný samotnými dietology a specialisty. Můžete si tak být jistí, že do sebe nebudete dostávat nic špatného, protože se jedná o odborně ověřenou věc, která skutečně pomáhá. Vyzkoušejte kombinaci dvou látek a začnou se dít ve vašem životě divy.

Med a skořice

Tato kombinace medu a skořice se používá jako lidový lék během posledních 1000 let. Vlastnosti medu a skořice z něj činí ideální kombinaci pro léčení různých zdravotních problémů. Lék je široce používán k léčbě infekcí žlučníku, onemocnění srdce, na vysoký cholesterol, nachlazení, chřipky, stejně jako na artritidu. Jak se používá med se skořicí k léčbě různých nemocí? Kombinace medu a skořice může být použita různými způsoby. Zde je několik receptů, které můžete vyzkoušet.

Účinná zbraň

Na kardiovaskulární onemocnění; Namažte trochu medu a skořice na krajíc chleba a dejte si ho k snídani. Povede to ke snížení hladiny cholesterolu a prevenci srdečního selhání. Vysoká hladina cholesterolu; 2 lžíce medu a přidejte 3 lžičky skořice, vhoďte směs do sklenice vody. Vychutnejte si drink v dopoledních hodinách a dojde ke snížení hladiny cholesterolu o 10 %. Infekce žlučníku a močového měchýře; vezměte 1 šálek vařící vody a přidejte 2 čajové lžičky skořice a 1 lžíci medu. Pijte jednou denně. Artritida; pro léčbu chronické artritidy, byste měli užívat med a skořici v různých kombinacích; ve sklenici vody smíchejte 2 lžíce medu a 1 lžičku skořice. Pijte dvakrát denně. Posílení imunitního systému; kombinace chrání tělo před virovými a bakteriálními infekcemi.

Sdílejte článek