Doma připravená citronová káva je základní nápoj pro hubnutí a odstranění břišního tuku: Já za 2 měsíce shodila dolů 9kg!

V minulosti existovala období, kdy oplácané a baculaté ženy byly vzorem krásy. Dnes už však ty doby minuly, a to zejména poté, co lékaři zjistili, že břišní tuk velmi zásadně zhoršuje lidské zdraví. A proto chceme hubnout. A ne vždy se nám to daří. Naštěstí nám matka příroda nadělila mnoho pokladů, které nám s hubnutím a odstraňováním břišního tuku mohou pomoci. Poradíme vám recept na nápoj, který vám s hubnutím velmi zásadně pomůže a navíc vyžaduje jen dvě přísady, které máte zřejmě neustále v kuchyni, káva a citron. Jste zvědaví?

Káva a citron jsou naši neocenitelnými společníky

Káva je pro mnoho lidí nedílnou součástí každodenního života. Ranní šálek kávy má pro naše tělo řadu benefitů, o kterých jste možná vůbec neměli tušení. Kromě toho, že obsah kofeinu nám dodává energii, zároveň stimuluje také náš tělesný metabolismus, neutralizuje volné radikály a tím zpomaluje stárnutí buněk.

Citrony zase obsahují vysoké množství kyseliny askorbové, známé pod označením vitamin C, který hraje v našem organismu naprosto klíčovou roli úplně ve všech tělesných procesech. Jeden citron vám dodá téměř tři čtvrtiny jeho doporučené denní dávky. A to je super! Navíc tahle žlutá vajíčka obsahují také jistou molekulu, která snižuje obsah cukru v krvi a tím i snižuje ukládání tuků. Stejně jako káva pak obsahují antioxidanty, které pomáhají odstraňovat volné radikály.

Čtěte také: Babička mi poradila návod na tento domácí bělící přípravek, se kterým bude vaše prádlo andělsky bílé

Jak vyrobit citronovou kávu na hubnutí

Budete potřebovat tři základní suroviny:

  • kávu
  • citron
  • vodu

Udělejte si černou kávu tak, jak jste zvyklí, a nechejte ji úplně vychladnout. Můžete to udělat i večer před spaním, ráno tak nebudete muset čekat. Na kávu je nejvhodnější použít kvalitní pražená kávová zrna, spíš než instantní kávu, která obsahuje nežádoucí chemické příměsi.

Do šálku s kávou pak přidejte 200 ml čerstvě vymačkané citronové šťávy a dobře promíchejte. Tento nápoj pijte vždy 30 minut před fyzickou aktivitou. Tím dosáhnete nejlepších výsledků. Nastartujete svůj metabolismus, podpoříte spalování tuků a dodáte si spoustu energie.

Důležité je cvičit 30 až 40 minut nejméně čtyřikrát do týdne a samozřejmě hodně pijte. Jenom tak dosáhnete těch nejlepších možných výsledků. (Upozornění: Tento nápoj není vhodný pro osoby trpící onemocněním ledvin a žlučníku, žaludečními vředy nebo alergií na citrusy)