Domácí lék na zmírnění svědění a odstranění hemoroidů

Každý, kdo bojuje s hemoroidy, si velmi dobře uvědomuje, že léčba je velmi důležitá. Pro mnoho lidí jde o velmi bolestivý problém, protože při každé návštěvě toalety najdou na toaletním papíru krev a při menším zatlačení se dostane kulička ven. Vše je velmi bolestivá a velmi nepříjemné. V lékárně si můžete zakoupit léky, které potlačí svědění, ale nejlepší je pochopitelně prevence.

Lékař vám doporučí změnu stravy, abyste nemuseli na toaletě tlačit. Existuje i jiný způsob, jak se hemoroidů zbavit. Podívejme se na nejefektivnější způsoby, které můžete použít v pohodlí domova. Uvidíte, že se vám brzy uleví a budete moci zase pohodlně chodit na záchod. Zdravá strava bohatá na vlákninu by ovšem měla být samozřejmostí, kterou začleníte do svého jídelníčku.

https://read01.com/

Bylinný gel na hemoroidy

Yu Dian bylinný gel byl vytvořen pro jednoduché použití a rychlé výsledky. Díky tvaru jehly můžete vnitřní hemoroidy zatlačit dovnitř a vnější důkladně pokrýt lékem, které zabrání v rozvoji příznaků. Tento gel je extrahovaný z různých čínských bylin. Chladí postižené místo a je velmi pohodlný na použití.

Mezi účinky patří zastavení krvácení, zmírnění svědění, snížení otoku a bolesti. Hemoroidy se navíc při pravidelném užívání zmenší a nebudou vám tolik překážet v každodenním životě. Navíc díky tomu budou bezbolestné, takže se nebudete muset obávat návštěvy toalety.

https://read01.com/

Čípky

Tento typ léku vám pravděpodobně doporučí i lékař při větších problémech. Čípky je zapotřebí zavést do hloubky 2-3 centimetry a nechat důkladně rozpustit. Na vnitřní hemoroidy a smíšené hemoroidy je tato metoda velmi účinná. Odstraní krev ve stolici, sníží otoky a zmírní bolest. Aplikace je trochu náročnější a musíte vždy dbát na dokonalou hygienu, ale na vnitřní kuličky vám to může hodně pomoci. Na vnější hemoroidy se bohužel tento druh léku nehodí.

https://read01.com/

Německý lék v podobě masti

Lokální mast z Německa má bílou barvu a velmi pohodlně ji nanesete na postižené místo. Sníží množství bolesti, svědění i krve ve stolici. Použití tohoto krému je ideální hlavně v počáteční fázi vnějších hemoroidů. Střední a pozdní fáze je mnohem složitější na léčbu. V některých případech dokonce léčba nebude vůbec možná a lékař vám doporučí chirurgické odstranění tohoto nepříjemného problému. Jedná se o krajní řešení, ale v některých případech bude nutná zasáhnout tímto způsobem.

https://read01.com/

Pro každého je ideálním řešením něco jiného

Tyto tři možnosti léčby hemoroidů obvykle fungují, ale hodně závisí na tom, v jaké fázi je vaše onemocnění a jak bude reagovat vaše tělo. Musíte proto experimentovat a zkoušet nejrůznější metody, dokud nenajdete tu, která pro vás bude nejlepší. Někomu bude stačit jen sedací koupel s teplou vodou, speciální cvičení nebo jiné léky z lékárny. Změna stravy je v tomto případě klíčová, a proto byste neměli zapomínat na potraviny bohaté na vlákninu.

Zdroj: read01.com