Dopis ke Dni matek do nebe. Dívka poslala přání a ke svému údivu dostala srdceryvnou odpověď!

Co napadne malou dívenku, když se blíží Den matek? Samozřejmě připravit krásné přání. Ella Lennon ze skotského Kilmarnocku své mamince vyrobila nádherný dopis, který ale nemohla osobně předat. Její maminka zemřela na rakovinu. Malá Ella proto vhodila dopis do poštovní schránky a nezapomněla uvést správnou adresu: Mamince, U andělské brány 1, Mezi oblaky, Nebe. Dopis našel adresáta.

https://en.goodtimes.my/

Čtyři roky bojovala

Ella se narodila a po celou dobu se její maminka Jennifer snažila statečně bojovat s tou nejzákeřnější nemocí. Nádor na mozku ale byl na ni příliš a po čtyřech letech urputného boje zemřela.

https://en.goodtimes.my/

Malá Ella se jen těžko se svou ztrátou smiřuje, proto při blížícím se Dni matek nezapomněla mamince vyrobit nádherné přání. Ale kde jí ho nechat? Kam jej poslat? Neváhala ani chvilku a s pomocí nechala napsat na obálku adresu U andělské brány 1 a kam jinam poslat než do nebe mezi oblaka?

Čtěte také: Když jeden obrázek nemocného dítěte vystihne všechnu bolest a hrůzu rakoviny

https://en.goodtimes.my/

Nevěřila, že přijde odpověď

Ella je na svůj věk velmi vyspělá, proto jí bylo jasné, že žádná odpověď nepřijde. Vhodila svůj dopis do schránky a čas běžel. O to větší překvapení přišlo jednoho dne jako odpověď. „Dopis od maminky!“ Malá dívka se rozzářila tím nejšťastnějším úsměvem, protože odpověď opravdu dorazila. A přímo od maminky. Jak je to možné? Zázraky se přece stávají každodenně, tento vykouzlil některý ze zaměstnanců Royal Mail.

https://en.goodtimes.my/

„Miluji tě, Ello!“

Co víc si mohla holčička přát než se dozvědět, že její maminka ji miluje a neustále sleduje? Přesně to stálo v dopise pro malou Ellu. „Mé krásné Elle, moc ti děkuji za velmi speciální přání ke Dni matek. Jsi pro mě vším a já tě velmi velmi miluji.“

https://en.goodtimes.my/

Dopis zahrnoval další milá slova o lásce a také o tom, jak maminka je na svou holčičku pyšná, protože je šikovná a jak ji každodenně sleduje. Opravdu není divu, že se příspěvek stal virálním. „Jaká nádhera, vehnalo mi to slzy do očí!“ nešetřili chválou komentující počin britské pošty.

Zdroj: en.goodtimes.my