David Hampl
27 února, 2020

Smrt je součástí lidského života a bohužel nikdo z nás neví, kdy si pro něj přijde. Kdybychom věděli, kdy si pro nás přijde smrt, resp. kde a jakým způsobem, mohli bychom se na to připravit. Nemyslíme tím, že bychom se snažili smrti vyhnout jako ve filmu Nezvratný osud, ale spíše to, že bychom si začali pořádně užívat života a vše si naplánovali tak, abychom do onoho osudného dne stihli všechno, po čem jsme toužili. Zní to hezky, ale bohužel takovou schopnost nikdo nemá. Možná je to i dobře, ale o tom snad někdy jindy. Nás dnes zajímá tragická zpráva o smrti známé ženy, kterou milovalo obrovské množství lidí. Magdalena Krzynskiej už bohužel není mezi námi.

Diváci ji milovali

Smutná zpráva o tragické smrti známé ženy se před pár dny dostala do médií. V tu chvíli ztichla polovina země, protože odešla žena, která milovala své publikum a její výkon vždy vyvolal slzy dojetí. Diváci v publiku jí milovali, a nejen oni, miloval ji téměř celý národ. Její smrt je tak velmi tragickou zprávou, která hned tak nezmizí. Žena, která získávala srdce svých diváků, zůstane v povědomí ještě velmi, velmi dlouho.

Polsko otřeseno

Zprávou, že Magdalena je po smrti, bylo otřeseno celé Polsko. Téměř všichni se okamžitě ponořili do smutku a začali truchlit. Není divu, vždyť to byla jedna z nejoblíbenějších umělkyň současné době, kterou milovalo neskutečné množství lidí po celé zemi. Magdalena Krzynskiej zemřela v sobotu 15.února ve věku 72 let, což je velmi krásný věk. Mohla toho ovšem ještě spoustu dokázat, protože byla ve výtečné formě.

Hudbě obětovala život

Byla jednou z největších operních pěvkyň, význačnou sólistkou a umělkyní, jež milovalo každé publikum. Narodila se ve Varšavě a od mala byla vedena k hudbě. Otec by skladatel a dirigent a matka hrála na housle. Hudba byla její obrovskou vášní a obětovala jí celý svůj život. Po celý život se objevovala v operních představeních a zahrála si například v muzikálu Carmen nebo hře Evžen Oněgin. Čest její památce.

Sdílejte článek