Doufáte, že vám nový rok přinese pozitivní změnu? U těchto znamení to platit nebude

Jistě se najde mnoho těch, kteří se těší na nový rok a doufají, že se vše v budoucnu obrátí k dobrému. To rozhodně není vyloučené, ale u některých znamení zvěrokruhu už nyní víme, že nový rok nepřinese zrovna pozitivní změny. O koho půjde?

Býk

Bohužel vám v novém roce bude poměrně zásadně scházet podpora vašich přátel, takže se budete cítit ztraceni a váš psychický stav se zhorší. Obvykle potřebujete pomoc v obtížných situacích, a proto pro vás budou následující měsíce spíše náročnější. Navíc existuje šance, že vás nebo člena vaší rodiny postihne znepokojivý zdravotní problém. Nebojte se, vše nakonec dobře dopadne, ale bude důležité, aby se situace začala urychleně řešit. Neodkládejte proto návštěvu u lékaře, jakmile ucítíte první příznaky potíží. Vsaďte také na prevenci, a proto si na začátek roku naplánujte preventivní prohlídky u praktického lékaře i zubaře.

Panna

Svého partnera nevýslovně milujete a to, že mezi vámi něco nefunguje, vám může zlomit srdce. V příštích měsících se možná budete muset vyrovnat se ztrátou iluzí a budete se muset naučit více usilovat o vlastní štěstí a pohodu. Nenajdete rovnováhu ani v práci, ani po zdravotní stránce a budete během prvních týdnů řešit potíže s únavou, vyčerpáním a možná i nějaké zdravotní komplikace. Také, jako by to nestačilo, mohou se ve vašem životě objevit i finanční problémy. Nepůjde nejspíš o nic zásadního, ale může se stát, že vám nezaplatí klient nebo se opozdí výplata a vy budete muset žádat rodinu nebo přátele o finanční výpomoc. Je dobré začít hned po novém roce šetřit, aby vás tato událost nezastihla zcela nepřipravené.

Čtěte také: Test podle znamení zvěrokruhu: který druh ovoce přísluší k tomu Vašemu a co o Vás vypovídá?

Vodnář

Ve vašem okolí nebude téměř nikdo, na koho byste se mohli spolehnout. Pravděpodobně vám dojdou peníze a možná budete muset prodat něco cenného, ​​abyste finančně vyšli. Je důležité počítat rozumem, jinak se můžete ocitnout v ještě složitější situaci. Zkuste využít příležitost obnovy, kterou nabízí Nový rok, a vytěžte z této doby maximum. Zkuste se zaměřit zejména na věci, které vás posouvají vpřed. Po stránce vztahů se můžete těšit na zlepšení, zejména co se týče nejbližší rodiny. Zkuste vyrazit mezi lidi a tvořte také nové vztahy. Je možné, že by se vám mohlo podařit natrefit na nového přítele, nebo dokonce lásku. Nesvěřujte jim ale důvěru hned, vyčkejte, zda se skutečně osvědčí.