David Hampl
24 listopadu, 2019

Máte nápad, který by mohl lidem pomoci? Chcete se o něj podělit? Udělejte to a třeba se stanete hvězdou stejně jako tento muž. Neváhal se se světem podělit o svůj geniální nápad se starou pneumatikou. Stačil mu k tomu jen štětec a trocha barvy. Přečtěte si a podívejte se, co s ní všechno provedl a čeho nakonec docílil. Budete zírat.

Postel, do které se zamilujete

Máte domácího mazlíčka a rádi byste mu udělali něčím hezkým radost? Přemýšlíte, ale nic vás nenapadá? Co takhle zkusit vlastnoručně mu něco vyrobit. Nabízíme vám skvělý způsob, jak svému psímu miláčkovi vyrobit originální postel, kterou si zamiluje na první pohled. Vy tím navíc pomůžete planetě a životnímu prostřední, protože použitý materiál poslouží jako recyklát.

Dárek pod stromeček

Nápad s použitou pneumatikou je skvělým řešením pro ty, kdo nevědí, co svému psímu miláčkovi dát pod vánoční stromeček. Uděláte mu radost, a navíc neutratíte téměř ani korunu. Materiál na výrobu má totiž téměř každý doma. V každém případě budete potřebovat: 1 použitou (klidně i novou) pneumatiku, mycí prostředky na její vyčištění, barvu (ve spreji či plechovce + štětec), polštářek a látku na přehoz.

Snadná výroba

Už vám možná došlo, že se bude jednat o výrobu psího pelíšku. Pokud už pelíšek pro pejska máte a je s ním spokojený, můžete se tímto nápadem nechat jen inspirovat. V každém případě je vhodné postupovat při výrobě tímto směrem.

Pořádně vyčistěte pneumatiku a důkladně z ní odstraňte nečistoty a mastnotu. Potom počkejte, až bude pneumatika úplně suchá. Pomocí barvy ve spreji nebo štětce pneumatiku ze všech vnějších stran natřete. Opět počkejte až uschne. Poté vyplňte vnitřek pneumatiky poduškou, kterou obalte přehozovou látkou. Zde záleží na vás, co použijete. Pak už jen zavolejte na svého miláčka a nechte se unášet jeho i svou radostí.

Sdílejte článek