Drahé ženy, máte šedé vlasy? Zapomeňte na to! S těmito tipy budete neodolatelná v každém věku. Bez ohledu, co máte na hlavě

Jak už jsme kdysi psali, tak biologický čas nelze přelstít a jednou dožene každého, resp. každou, z nás. Není se ovšem čeho bát, protože právě stáří je přeci symbolem moudrosti, zkušeností a klidu. Některým lidem ovšem na svém vzhledu opravdu záleží, takže když se u nich objeví první známky stárnutí, např. šediny, začnou upadat do deprese. Nejhorší, co v takovém případě můžete udělat, je upadnout do deprese a začít se cítit stará. Vždy i s šedivými vlasy lze udělat opravdové kousky, které vám bude závidět leckterá dvacítka. Budete okouzlující, neodolatelná, a k tomu ještě moudrá a zkušená. Co víc si přát.

Tipy, které okouzlí

Dnes jsme si pro vás připravili několik zajímavých tipů, které vám poradí, co udělat s vlasy, pokud se vám na nich objeví první šediny. Samozřejmě se je můžete pokusit zabarvit, ale je to upřímně velká škoda. Šedé vlasy jsou sexy a značí, že máte kus života za sebou a nesete si z něj celou řadu zkušeností. Šedé vlasy jsou rozhodně plus, tak proč ho zahazovat nebo zabarvovat nějakým umělým odstínem? Který je navíc jistě plný chemikálií. Raději si zkuste s vlasy pohrát a vyzkoušejte některých z těchto tipů.

Inspirujte se fotografiemi

Nesnažte se zachovat mladistvý vzhled za každou cenu. Jakmile se začnou objevovat první známky stáří, neupadejte v paniku. Vyberte si jeden z níže uvedených účesů a uvidíte, že se za vámi nápadníci budou otáčet v každém věku. Není nic jednoduššího, než si trochu pohrát s vlastním ofinou a mít z toho radost. Podívejte se na fotografie a vyberte si účes, který se vám líbí nejvíce. Můžete také vyzkoušet všechny, to záleží na vás.

Čtěte také: Pozor: po přečtení tohoto článku už nikdy nebudete pít dietní nápoje.

Vyzkoušejte šedé barvení

Nechte se inspirovat fotografiemi žen, které mají šedé vlasy a uvidíte, že nebudete litovat. Je tu ještě jedna skvělá zpráva. Pokud vás vidina šedivých vlasů nadchla, ale zatím jste velmi mladá a šediny v nejbližší době nečekáte, můžete vyzkoušet tzv. graying, neboli vědomé barvení vlasů šedou barvou. Vyzkoušejte to a sami uvidíte, jestli vám to bude slušet. Osobně si však myslím, že nejvíce sluší přirozené barvy.

Fotogalerie