Drama Alaina Delona: Zápas o život a miliardy!

Obraz francouzského herce Alaina Delona jako legendy světového filmu je nyní zastiňován rodinným sporem o dědictví a jeho zhoršujícím se zdravotním stavem. Po mrtvici v roce 2019 se Delon ocitá v centru konfliktu mezi svými třemi dětmi – Anthonym, Anouchkou a Alainem-Fabienem – ohledně rozdělení jeho miliardového majetku.

Zhoršující se zdraví

Od mrtvice v roce 2019 Delonův zdravotní stav postupně slábne. Místo podpory od svých dětí čelí Delon sourozeneckému boji o jeho majetek, který dosahuje hodnoty přes pět miliard korun, což je klíčovým prvkem jejich sporu.

Rodinný spor o dědictví

Spor mezi Delonovými dětmi se točí kolem správy a dědictví jeho majetku. Nejstarší syn Anthony a Alain-Fabien obvinili svou sestru Anouchku z utajování skutečného zdravotního stavu jejich otce. Zároveň Anthony tvrdí, že Anouchka se snaží udržet jejich otce ve Švýcarsku, aby se vyhnula daním z dědictví.

Čtěte také: Jednoduchým trikem přijdete klidně o všechny úspory! Zjistěte, jak můžete takové situaci zabránit!

View this post on Instagram

A post shared by alaindelonjr (@alainfabiendelon)

Zdroj: Instagram alainfabiendelon

Ohrožení hercova života

Anouchka obvinila své bratry, že ohrozili život jejich otce převozem ze Švýcarska do Francie. Její záměrem je vrátit otce do Curychu, kde by mohl pokračovat v léčbě.

Veřejné obviňování a záznamy

Spor mezi sourozenci eskaloval až k veřejným obviněním. Anthony označil Anouchku za manipulativní, zatímco Alain-Fabien publikoval záznam rozhovoru mezi Anouchkou a jejich otcem, ve kterém Anouchka projevuje frustraci z rodinného zacházení.

Zdroj: Instagram

Dědictví a odkaz Alaina Delona

Anouchka, považovaná za oblíbenou dceru, má dostat polovinu Delonova dědictví, zatímco zbytek si rozdělí její bratři. Anouchka ve svém rozhovoru zdůraznila, že je dcerou svého otce, ne jen jeho peněženky. Delon má tři děti z dvou různých vztahů.