Druhá polovina roku přinese NEUVĚŘITELNĚ pozitivní změnu i vašemu znamení zvěrokruhu, čeká na nás od června!

Život obvykle přináší to dobré i zlé ve velmi vyrovnaném poměru, aby byla zachována přirozená rovnováha věcí. Pozitivní události se neobejdou bez negativních, jinak bychom vlastně nebyli schopni rozeznat, kdy se nám daří a kdy štěstí či úspěch pokulhávají. Po náročné první půli roku 2020 se však zdá, že se v té druhé půlce přehoupne veškeré dění do kladných čísel. Alespoň podle hvězd by měly pozitivní změny čekat na všechna znamení zvěrokruhu. Je ovšem pravda, že pokud chceme, aby přišly, musíme proto něco udělat. Důležité je, abychom byli připraveni. A co nás tedy v následujícím období čeká?

Beran (21. 3.-20. 4.)

V první půlce roku vládlo vašemu životu převážně zklamání, jelikož jste byli nucení řešit velmi složité situace a zodpovědnost za jejich výskyt padala převážně na vaši hlavu. Ve druhé polovině roku vás tak čeká zasloužený odpočinek. Nejdůležitější změnou bude konečně možnost držet vše, co se děje pod vlastní kontrolou, což vám umožní se věnovat také osobnímu rozvoji.

Býk (21. 4.-21. 5.)

Kvůli vlastní tvrdohlavosti si často komplikujete život složitými až nepřekonatelnými překážkami. Těch bylo v uplynulém období až dost. V nadcházejícím půlroce konečně odložte tvrdohlavost stranou a připravte se na uvolnění napětí. Díky tomu si budete schopni lépe zorganizovat každodenní starosti a pozitivně nahlížet na další období.

Čtěte také: Vzal misku a dal na ní lepicí pásku. Když ale přidal květiny, vzniklo něco krásného!

Blíženci (22. 5.-21. 6.)

Přes vaši výbornou schopnost přizpůsobovat se nečekaným okolnostem jste měli v poslední době pocit, že se vám smůla lepí na paty. Nyní vcházíte do nové fáze roku, v níž vás čekají především úspěch. Také v emoční oblasti se budete schopni povznést a začnete opět objevovat nové lidi a aktivity.

Rak (22. 6.-22. 7.)

Raci se cítí velmi dobře ve společnosti a izolace posledních měsíců jim nedělala dobře. Pokud jste narozeni právě v tomto znamení, čeká vás konečně období plné radovánek, díky kterému budete moci být zase naplno sami sebou, a budete pilně budovat veškeré zavedené i nové vztahy.

Lev (23. 7.-22. 8.)

Obvykle je váš život plný ideálů a romantiky, v následující polovině roku však začnete naplno vnímat své profesionální potřeby a začnete se ke svému životu stavět více realisticky, racionálně a pragmaticky.

Panna (23. 8.-22. 9.)

Zakládáte si na jistotě a bezpečí a díky opatrnosti se vám nečekané a negativní situace vyhýbají. Pro to, abyste dosáhli úspěchu však budete muset v následujících měsících vyjít z komfortní zóny a zariskovat. Nebojte se toho, v tomto případě se to určitě vyplatí.

Váhy (23. 9.-23. 10.)

Máte za sebou těžké období, jehož negativní energie se na vás valila ze všech stran. Ale nezoufejte. Nyní nadchází nové období, které vám ukáže, že všechno zlé je k něčemu dobré. Nakonec získáte nadhled nad všemi problémy a zjistíte, že ani ten sebevětší není tak složitý, abyste jej nebyli schopni hravě zvládnout.

Štír (24. 10.-22. 11.)

V další polovině roku 2020 nabudete pocit, že můžete lidem více věřit. Větší důvěra a schopnost empatie nakonec budou znamenat především pozitivnější přístup k vlastnímu životu a sebepojetí skrze pohled ostatních nastaví celkově kladné vyladění.

Střelec (23. 11.-21. 12.)

Střelci rádi pozorují své okolí a učí se poznávat vlastní nitro prostřednictvím okolního dění. V nadcházejícím období budete mít spoustu příležitostí ke sledování různých událostí, které vám pomohou se orientovat především ve vlastním nitru.

Kozoroh (22. 12.-20. 1.)

Jako perfekcionisti se nikdy nejste schopni sami se sebou a svými výkony či úspěchy spokojit. V novém období ovšem získáte schopnost docenit své kvality a výsledky své práce. Proto vás také čeká velmi dobrý půlrok, během nějž se vám podaří splnit řadu cílů, o nichž jste si mysleli, že jsou nedosažitelné.

Vodnář (21. 1.-20. 2.)

Přestože často vzbuzujete dojem, že se striktně držíte svých zásad a názorů, budete nyní schopni k lidem přistupovat mnohem otevřeněji a vřeleji. Další polovina roku navíc přinese příležitost klíčovou pro váš úspěch, díky které budete moci projevit své intelektuální schopnosti a talent.

Ryby (21. 2.-20.3.)

Lidé narození ve znamení Ryb jsou věčnými snílky. V dalším půlroce se ovšem budete dostávat do situací, kdy se bude zdát, že se všechny vaše sny mohou vyplnit. Budete mít spoustu energie a osud bude hrát do vašich karet – chyťte tedy štěstí za pačesy a vydejte se vstříc splnění všech vašich snů.