David Hampl
24 ledna, 2019

Tato novopečená maminka na den narození svého děťátka jenom tak nezapomene. Čekal ji náročný porod, který byl naštěstí zcela bez jakýchkoliv problémů a zcela bez jakýchkoliv komplikací. I díky tomu mohla být tato maminka maximálně šťastná a také maximálně spokojená. Jak už to bývá, tak co nejdříve po porodu dostala svoje děťátko k sobě. Umyté a samozřejmě zabalené do dečky. Když se ji snažila odhrnout, tak byla chvíli ve velkém šoku, jelikož uviděla něco, co nečekala.

Co viděla pod dečkou?

Začala se tulit ke svému děťátku, ze kterého měla obrovskou radost. Těšila se jak z jeho krásy, tak i z toho, že je zdravé a zcela v pořádku. Začala si ho chovat, začala si ho prohlížet a v jednu chvíli také odkryla dečku, do které bylo její miminko zabaleno. Vedle ní seděl její přítel, tedy otec dítěte. ten v danou chvíli očekával, že bude jeho partnerka v šoku, jelikož to, co pod dečkou viděla, by bez emocí ustála.

Co pod peřinkou viděla?

Rozhodně by to překvapilo každou ženu. Ale přítel, ten zůstal celkem klidný. On totiž věděl, co se zde nachází. Když žena odkryla danou přikrývku, uviděla tam něco, co jí dokonale dojalo. Jednalo se o něco, co si musela zapamatovat do konce života. Pod peřinkou se totiž nacházelo něco, co bylo pro její život velmi důležité. Nebyl to jenom její čerstvě narozený potomek. Bylo tam i něco, co přichystal manžel.

Co to bylo? Byla to zcela netradiční a velmi originální žádost o ruku. Schovaná v tom, co je pro ženu a jejího partnera tím nejdůležitějším. Byla schovaná právě u samotného miminka. Toto byl krok, který byl fenomenální, spojený s obrovskými emocemi. Pod peřinou našla žena schovaný prsten, který pochopitelně přijala.

Domluva s personálem

Partner maminky tuto akci plánoval již delší dobu. I proto se domluvil s personálem, zda by mu mohli. A to v tom, že až budou balit miminko a až ho ponesou mamince, zda by bylo možné schovat do dečky také prsten a žádost o ruku. To proto, aby to bylo velké překvapení, personálu se dané gesto zdálo velmi romantické a krásné a tak samozřejmě svolil a pomohl muži v tom, aby pro svou budoucí ženu nachystal jednu z nejkrásnějších žádostí o ruku, která se kdy odehrála.

Podívejte se na dojemný příběh

Zaujalo vás, co daný muž pro svou partnerku udělal? Pokud ano, můžete to vidět na vlastní oči. Chvíle to byla natolik unikátní, že ji chtěl zachovat. A tak byla využita i kamera, která měla natáčet v první řadě první setkání maminky se svým děťátkem. Nakonec se ale díky kameře povedlo zaznamenat osudový okamžik tohoto páru. A tím bylo jejich zasnoubení, u čehož bylo i jejich největší štěstí v podobě malého potomka.

Sdílejte článek