David Hampl
6 prosince, 2019

Slavná vizážistka Ruslan Tatyanin je známá především tím, že obratně přeměňuje staré a neopečovávané ženy na třicetileté krásky. Její výsledky jsou opravdu ohromují a věříme, že každá žena by v pokročilém věku chtěla tuto vizážistku navštívit. Vrací krásu, styl a eleganci během jedné hodiny. Podívejte se na fotografie jedné z důchodkyň před a po líčení. Jsou naprosto fantastické a nesmírně působivé. Z šedé myšky se žena stala krásnou a sexy ženou v nejlepších letech.

Z šedé myšky kráskou

Na celou proměnu potřebovala Ruslan jen hodinu času. Během této poměrně krátké doby se jí podařilo proměnit jednu starší paní v nádhernou dámu, která vypadá tak na 30 let. Nejde o žádnou fotomontáž, protože výsledky Ruslany jsou známé po celém světě. Není tedy pochyb, že se jedná o skutečnou přeměnu, která si zaslouží obrovský obdiv.

Kdo je žena za zrcadlem?

Starší ženu by ani ve snu nenapadlo, že by ještě někdy mohla vypadat tak krásně a elegantně jako nyní. Když se po přeměně na sebe podívala do zrcadla, nemohla uvěřit svým očím. Žena, která stála za zrcadlem ani v nejmenším nepřipomínala starou paní. Nový vzhled ji ohromil a šokoval zároveň, protože vypadala jako kráska z plakátu. Blonďaté a krásně vlasy, hladká a pevná kůže, dokonalé nalíčení a k tomu elegantní kostýmek z ní udělaly neskutečně nádhernou ženu.

Správně zvolený make-up

Správný make-up ji změnil natolik, že ani její blízcí nemohli tuto mladou a krásnou ženu poznat. Vizážistka tak dokázala to, že správný make-up dokáže radikálně změnit image jakékoliv ženy. Z šedých myšek se mohou během chvíle stát bohyně a ze starších dam se mohou stát krásné mladé ženy, které oslní jakéhokoliv muže. Stačí jen správně zvolit make-up a trochu si pohrát s vlasy a oblečením. Pokud vás zajímají další přeměny této vizážistky, můžete si je vyhledat na internetu.

Sdílejte článek