Dům mého přítele vždy voní úžasem, ale nemohl jsem přijít na to, proč… dokud mi to TOTO neukáže!

Chcete, aby vás dům krásně voněl, ale nechcete kolem stříkat chemické rozprašovače a vůně? Raději byste vyzkoušeli něco přirozenějšího s krásnou a příjemnou vůní, která nedráždí? Pokud ano, pak děláte velmi dobře, protože není nad přírodní metody. Chemické rozprašovače jsou plné chemických látek, které mohou mát při dlouhodobém užívání negativní vliv na naše zdraví. Máte-li doma malé děti, pak určitě zvolte přírodnější metody, které jsou bezpečné, ekologické, ale také levné. Ušetříte tak peníze i čas. Máme pro vás dnes metodu, pomocí které bude váš dům během chvíle nádherně vonět. Pojďte ji vyzkoušet.

Čisté a příjemné prostředí

Určitě se vám někdy stalo, že jste k někomu přišli na návštěvu a první, co vás zaujalo, byla příjemná vůně. Ano, jsou domovy, které opravdu hezky voní čistotou a pozitivní energií, ale jsou také domovy, zaplavené hromadou umělé vůně, která je nám spíše na obtíž. Popravdě, kde se cítíte lépe? Určitě v prostředí s příjemnou vůní.

Domácí přírodní vůně

Pokud byste chtěli, aby i váš domov krásně voněl, není nic snadnějšího než si připravit jednoduchý, ale účinný přírodní parfém. Zaručujeme vám, že po jeho použití se váš domov zaplní nádhernou vůní, které nebudete moci odolat. Už nebudete muset chodit do obchodu pro drahé vůně a spreje, ale vždy si budete moci udělat vlastní domácí vůni, která váš domov naplní radostí a pozitivní energií.

Čtěte také: Muži prozradili, co je na ženách nejvíce odpuzuje… Zde je jejich 8 tipů!

Nástroje a výroba

K výrobě domácí vůně budete potřebovat: malou sklenici od svíčky nebo misku, jedlou sodu, čajovou svíčku a oblíbený esenciální olej. Doporučujeme pouze oleje v bio kvalitě, protože vy to budete dýchat.

Do nádoby nasypte jedlou sodu a nakapeme do ní 15 kapek esenciálního oleje. Pořádně promícháme a umístíme dovnitř svíčku, kterou zapálíme. V případě, že vůně nebude výrazná, můžete použít více sody i oleje. Sklenici položte na vámi zvolené místo a užívejte si příjemné vůně, jež se bude linout vaším domovem.