David Hampl
21 ledna, 2020

Už jste někdy slyšeli o metodě detoxikace pomocí cibule v ponožce? Že ne? V tom případě jste na správném místě. Proč platit za drahé detoxikační programy, když to lze zařídit i doma a téměř zadarmo. Vašemu tělu se uleví a vy se budete cítit lépe. Navíc skvěle poznáte, co všechno špatného jste v sobě nosili, protože tato metoda to dokáže všechno pořádně odhalit. Nečekejte tedy na nic a rovnou se do toho pusťte. Teď po Vánocích to bude pro vaše tělo opravdová spása.

Očista podle Asiatů

Trik, který vám dnes představíme, může znít trochu divně, ale můžete s ním očistit své tělo zcela přirozeným způsobem. Asiaté jsou si velmi dobře vědomi toho, že rychlost hraje důležitou roli v léčbě celého těla. Jeho síla spočívá v tlaku na přístupový bod k vnitřním orgánů v našem těle. Pokud tedy chcete své tělo opravdu dobře očistit, je potřeba se na tyto přístupové body zaměřit. Pokud se vám to podaří, můžete si být jistí, že to brzy poznáte novou energií, zdravím a vitalitou.

Pravděpodobně jste se již někdy setkali s výrazem akupunktura. Je to široce známá a oblíbená metoda léčby na celém světě, nicméně své kořeny má pravé v Asii. A právě my se dnes zaměříme na tuto reflexologii nohou, která vám může hodně prospět. Stimulace důležitých bodů na chodidlech, může zlepšit fungování některých orgánů, díky čemuž se pak budete cítit opravdu skvěle.

Vědecky podložená cibule

Je vědecky podloženo, že nakrájená cibule může mít stejné nebo podobné účinky jako reflexologie. Cibuli lze totiž použít na mnoho nemocí, s kterými si dokáže poradit. Možná je úplně nezlikviduje, ale aspoň vás před nimi ochrání a poskytne vám všechny důležité složky. Proč se tedy pomocí cibule nechránit už teď? Je to tak snadné, a navíc i levné. Lepší ochranu před nemocemi jste si už ani nemohli přát.

Do ponožky a spát

Bílou nebo červenou bio cibuli nakrájejte na tenké plátky. Plátky pak vložte do ponožky a ponožku si natáhněte normálně na chodidlo. Pak si jděte v klidu lehnout a pohodlně s ponožkou usněte. Ráno neuvěříte svým očím. Cibule z vás vytáhne během noci vše špatné. Má totiž silný antivirový a antibakteriální potenciál a zabíjí mnoho patogenních zárodků, patogenů a bakterií. Čistí také krev, ale především naše tělo zbaví všech škodlivých toxinů. Vyzkoušejte to ještě dnes.

Sdílejte článek