David Hampl
15 prosince, 2020

I když vám někdo říká, že nejste dost dobří, nikdy byste neměli ztratit víru v sebe samého. Inspirovat nás mohou lidé, kterým se podařilo obrátit názory z „ne“ na „ano“. Místo toho, aby se dali odradit prvotním neúspěchem, dokážou opak. Podobně tomu bylo u Ansley Burns, která si soutěž America's Got Talent vyzkoušela hned dvakrát a po prvotním nezdaru se dočkala vytouženého úspěchu.

První vystoupení nedopadlo dobře, ale nevzdala se

Když se dvanáctiletá Ansley Burns poprvé přihlásil do soutěže America's Got Talent, nedopadlo to podle očekávání. Rozhodla se předvést skutečnou klasiku Arethy Franklinové, ale po několika okamžicích ji Simon Cowell přerušil. „Nemyslím si, že tě můžeme z tohoto kousku spravedlivě soudit, je mi to moc líto. Moc se nám líbíš, ale výkon byl hrozný, “řekl Simon. Navrhl jí, aby místo toho zpívala bez doprovodu, aby lépe slyšeli její hlas. Ansley se dostala do dalších kol, ale po nějaké době vypadla. Její vyřazení se neobešlo bez slz a velké porce zklamání. Přesto nepřestávala doufat, že se jednoho dne ve světě showbusinessu prosadí. Nemusela čekat moc dlouho a přišla naděje na úspěch.

Divoká karta přinesla druhou naději na úspěch

Porotci ze své dlouholeté zkušenosti vědí, že je třeba vyžadovat vysokou kvalitu a nasazení i u dětských soutěžících, aby se z nich později mohli stát opravdoví profesionálové. Simona Cowell věřil, že by z malé Ansley mohla být kvalitní zpěvačka, a dal jí tzv. divokou kartu, aby se do soutěže mohla vrátit. Během následujícího představení byla porota velmi ohromena, stejně tak i přihlížející diváci. Po dozpívání náročné písně si Ansley vysloužila potlesk ve stoje a Simon jí poblahopřál k výkonu. „Díky bohu, že jsi zpět,“ řekl. Spokojení byli také ostatní členové poroty a mladá dívka zářila štěstím a rozdávala spokojené úsměvy na všechny strany.

Sdílejte článek