Dvanáctiletý chlapec zachránil štěně, které se topilo v příkopu

Alexander je 12letý chlapec, který se rozhodl riskovat vlastní život pro záchranu malé štěněte. Tento příběh je velmi silný a je vidět, že chlapci není lhostejné, co se kolem něj děje. Ve vodě se mohl sám utopit, protože se jednalo o zatopený kanál. Byl ovšem odhodlaný malého psa zachránit a pustil se sám do velké záchranné akce. Nakonec se mu to povedlo a zaslouží si velké uznání!

https://pukuotukas.com/

Vyděšená psí máma málem přišla o štěně

Fena přinesla štěňata do dešťové kanalizace, kde se s nimi chtěla schovat před deštěm. Bohužel kanál byl zatopen, protože pršelo hodně silně. Jedno štěně vytáhla z kanálu. Poté jen nervózně přecházela kolem kanálu a nebylo jasné, co se stalo s ostatními štěňaty.

https://pukuotukas.com/

Kolem šla žena s několika chlapci, která si všimla nervózní fenky. Jakmile se k ní přiblížila, viděla jedno malé štěně na zemi o kousek dál a další štěně ve vodě. Nemohla se jen otočit a jít dál, ale nevěděla, co udělat.

Čtěte také: Petr Vondráček a Šárka Vaňková promluvili o své milostném vztahu. Čím tráví volný čas? Mluvilo se i o miminku?

https://pukuotukas.com/

Statečný chlapec se rozhodl zasáhnout

Kdyby pro štěně nikdo neskočil, rozhodně by zemřelo. Děti chtěly ženě pomoci, ale dostat se do vody nebylo vůbec jednoduché. Navíc se zatopené místo nacházelo daleko od chodníku. Alexander si svlékl všechno oblečení a skočil do studené vody, aby se mohl ke štěněti dostat.

https://pukuotukas.com/

Voda byla velmi špinavá a studená, ale to mu v té chvíli vůbec nevadilo. Nakonec se mu podařilo tonoucí štěně zachránit. Nebál se ušpinit a zmrznout pro záchranu malého zvířete, které je díky němu naživu!

https://pukuotukas.com/

Mladý statečný muž

Žena řekla, že je velmi ráda, že v jejich městě žije takto statečný muž a je na chlapce velmi hrdá. Chlapec během záchrany sám utrpěl lehké zranění a musel být ošetřen v nemocnici. Za dobrý skutek, který udělal, mu malé zranění rozhodně stálo. A díky tomuto dobrému skutku je také známý na sociálních sítích, což je pro mladého muže zajisté velmi příjemné. Tento přístup ke svému okolí by mělo mít více lidí.

https://pukuotukas.com/

Zdroj: pukuotukas.com