Dvě ze čtyř očekávaných dětí musí pryč, padl šokující verdikt lékaře: Rodiče ovšem neposlechli a udělali následující věc

Očekávání dítěte je nádherná věc, na kterou se těší celá rodina, ale maminka s tatínkem zřejmě nejvíce. Devět měsíců připravují vše potřebné, aby se dítě následně mělo jako v peřince. Jaké je pak jejich překvapení, když se na ultrazvuku dozvědí, že nečekají jedno dítě, ale hned čtyři. Takové věci se jen tak nestávají, a proto měli rodiče v tomto případě opravdu velkou radost. Jenže další návštěva u lékaře už tak šťastná nebyla. Lékaři mladému rodičovskému páru totiž sdělili, že dvě z těchto čtyř dětí musejí zemřít, resp. musejí pryč. Rodiče se s tím ovšem nechtěli smířit.

Požehnání mít dítě

Tento příběh je opravu velmi zvláštní, ale také velmi vzácný. Jakmile se jej dozvíte, určitě si uvědomíte, jak velké je požehnání mít zdravé dítě. Tomuto páru se to poštěstilo hned několikrát. Po 3 letech pokusů o dítě se to mladé 30leté mamince jménem Morales nakonec podařilo. Otěhotněla, a to hned čtyřikrát. Abychom tomu dobře rozuměli, čekala čtyřčata, což je velmi neobvyklý úkaz.

Dvě musí z kola ven

Pro maminku to bylo velké požehnání a štěstí, a od té doby se na děti moc těšila. Lékaři ovšem tak nadšení nebyli, protože oznámili ženě, že by bylo nejlepší, kdyby dvě z těchto dětí byly obětovány pro přežití dalších dvou. Velmi tvrdý fakt, který si rodiče museli promyslet. Morales a její manžel se nakonec rozhodli tuto výzvu nepřijmout a rozhodli se porodit všechny 4 děti.

Čtěte také: Vždy jsem hledala recept na chutný nakládaný zelí jako z bistra, ale nikdy to nebylo ono, dokud mi kamarádka nedala tento recept.

Obrovský zázrak

Podle nich jsou totiž čtyřčata velkým zázrakem a nemohou se dočkat, až budou součástí rodiny. Doktoři ovšem rodičům vysvětlili, že je to velmi nebezpečné. I přes mnohá varování a doporučení si rodiče děti nechali. Přes všechno proběhlo těhotenství i porod velmi hladce a čtyřčata dnes koukají na svět a mají celý život před sebou. Ne všichni mají takové štěstí, aby se jim dostalo čtyřnásobného požehnání. Rodina žije spokojeně a šťastně.