Dvojčata se při první příležitosti po porodu objímají

Těhotenství s dvojčaty se většinou neobejde bez potíží a nepříjemností. Jednou z nich je předčasný porod, který nemine prakticky žádná dvojčata. Běžná délka těhotenství je 40 týdnů, zatímco u dvojčat se zkracuje na 36 týdnů. Děti se díky tomu rodí mnohem menší a často musí jít do inkubátoru. To se stalo také dvojčatům, která se nakonec stala hitem internetu.

Předčasný porod jednovaječných dvojčat

Megan Huston z Knoxville v Tennessee porodila předčasně své jednovaječné syny. Když začala rodit, byla teprve ve 32. týdnu těhotenství. To je i pro dvojčata velmi brzy. Megan ihned jela do porodnice a musela na akutní císařský řez. Byla vyděšená a všechno šlo velmi rychle. Naštěstí se chlapci narodili v pořádku. Byli ovšem velmi malí a lékaři je okamžitě vzali na jednotku intenzivní péče.

„Trochu se mi ulevilo, protože jsem byla ráda, že už nejsem těhotná. Ale bylo to také děsivé, protože byli mnohem menší než můj druhý syn,“ sdílela maminka, která chlapce porovnávala s jejich 3letým synem z doby, kdy se narodil. Dvojčata strávila 20 dní na oddělení NICU (novorozenecká jednotka intenzivní péče). To bohužel znamenalo, že byli chlapci hned po porodu odděleni.

Čtěte také: Policisté našli týdenní štěně zaživa pohřbené pod zemí

Nádherný okamžik hned na začátku života

Prvních pět dnů strávili chlapci v oddělených inkubátorech. Potom se znovu shledali v náručí své matky. Toto shledání je to nejlepší, co za dlouhou dobu uvidíte. Jakmile se chlapci dostali k sobě, jeden druhého objali! Dvojčata jsou navíc považována za duhová, protože Megan předtím v červenci potratila a v srpnu zjistila, že je znovu těhotná.

Na začátku těhotenství začala trochu krvácet a myslela, že znovu potratila. To ji vyděsilo a okamžitě se vydala do nemocnice. Místo toho jí tam řekli, že pravděpodobně čeká jednovaječná dvojčata. To byla pro ni i manžela velmi šťastná zpráva a manželé se nemohli dočkat svých duhových dvojčat. Jejich příchod byl sice trochu předčasný, ale nyní jsou oba v pořádku a svůj drobný vzrůst již dávno dohnali. Navíc se díky malému objetí stali internetovou senzací!

Zdroj: parentingisnteasy.co