Dvouletý chlapec okamžitě získá v talentové soutěži zlaté tlačítko a jde do finále

V pouhých dvou letech dokázal v talentové soutěži Got Talent Spain něčeho neuvěřitelného. Díky jedinému vystoupení se dostal okamžitě do finále. Porota mu věnovala svůj „golden buzzer“ a tím chlapce poslala do finále. Hugo ve svou letech předvedl umění, které se v jeho věku rozhodně nevidí. Zapsal se tím do historie pořadu a na to se bude těžko zapomínat.

https://it.newsner.com/

Jedinečný talent malého chlapce

Hugo se postavil uprostřed obrovského pódia před orchestr. Čekal tam na něj malý buben a paličky. Trpělivě čekal na signál, že má začít se svou malou show. Hugo nikdy nevynechal jediný takt. Píseň zahrál naprosto bezchybně, i když by to bylo náročné i pro dospělého. Navíc se ani nezdál nervózní. Jen stál u svého bubnu a dělal to, co má na světě nejraději.

https://it.newsner.com/

Mnohem nervóznější byl jeho otec, který vše sledoval ze zákulisí. Na konci písně se přidal k synovi na pódiu a neudržel slzy na krajíčku. Reakce celého publika i poroty mu vyrazila dech. Věděl, že je jeho syn velmi talentovaný, ale netušil, že se to bude líbit i profesionálům z oboru a tolika lidem. Chlapec zřejmě netušil, jak obrovské pocty se mu dostalo, a proto nebyl vůbec nervózní.

Golden buzzer ho dostal do finále

Jedna z porotkyň požádala o stisknutí zlatého tlačítka. Tím poslala malého chlapce rovnou do finále pořadu, kde mohl své umění a talent ukázat znovu. Nemusel se procházet mnoha dalšími koly a vyřazovacím procesem jako většina ostatních. Hugo je velmi malý, takže pravděpodobně zcela nechápal celou událost, ale hra na buben ho evidentně velmi baví.

Poslat takto malé dítě do talentové soutěže se může zdát podivné. Pyšný otec se chtěl ale pochlubit talentem svého syna. A to je zcela pochopitelné. Zajímavostí je, že se pořad s tímto chlapcem muset natáčet o hodinu dříve, protože jinak by Hugo nestihl svůj každodenní spánek ve správnou dobu. Nikomu to ale nevadilo, protože je dítě neuvěřitelně talentované a roztomilé.

Zdroj: it.newsner.com