David Hampl
24 srpna, 2022
, ,

Pokud mají děti v rodině někoho, kdo se věnuje zpěvu nebo tance, je jasné, že k tomu budou také mít blízko. Ukázkou je dvouletý William, který měl rodině vynikající v tanci. Právě tanec předvedl v jedné ze show a všichni byli z jeho výkonu uneseni. William se rád koukal na tanec, který předváděli rodiče, a snažil se je napodobit. Ve svých dvou letech dokázal neuvěřitelné pohyby.

Děti, které své pocity vyjadřují tancem

Dvouletý chlapec si ukradl pozornost všech, když předváděl geniální tanec. Vyjadřovat své pocity tancem je pro něj naprosto přirozená věc, kterou odkoukal od svých rodičů. A právě takové děti náš svět potřebuje, protože vám dokážou rozjasnit celý den a navíc si můžete být jisti, že se v takové talentu budou zdokonalovat.

William se stal nejroztomilejším tanečníkem, který se kdy ukázal na taneční soutěži. Předvedl tanec paso doble, což je párový tanec. Pochází ze Španělska a je to živý tanec, během kterého vydáte spoustu energie. Podívejte se na video, na kterém muž předvádí matadora, smete ženu po parketu a tanec vypadá, jako kdyby byl jen závodem. William má v sobě něco, co potřebuje dostat ven. A proč to neudělat právě pomocí tance?

Malé děti se mnohem raději vyjádří pohybem

Williamovi rodiče jsou na svého syna pyšní, proto prokázal takový talent, vypadá to, že takto tancuje už od malička a rodiče mu v ničem nebrání. Videoklip se stal velmi oblíbeným a slaví úspěch po celém světě. Není to ale jediné video, na kterém můžete tohoto malého chlapce vidět. Na dalším tančí například jive, což je další energický tanec.

V talentových soutěžích najdete mnoho dětí, které jsou nejen talentované, ale také pochází z bohatých rodin. Mají tak větší šanci dostat se mezi ty nejlepší. Pílí a talentem se ale mohou proslavit také ti, kteří peníze nemají. Vědí, jak na to, aby si je vydělali.

Zdroj: se.laowl.com

Sdílejte článek