Ex partnerka Jágra Veronika Kopřivová slavila narozeniny své dcery! Elly jsou už 3 roky! Na oslavě byl i Dubovický!

Elly nedávno oslavila své třetí narozeniny a její matka Veronika Kopřivová (33) jí k tomuto milému okamžiku vyjádřila dojemné přání. „Má milovaná Ell, měla jsi narozeniny. Já se dojímám z toho, jak mi rosteš před očima, jak je s tebou ten život krásný, pestrý, naplněný i starostlivý. Dokonalejší, než jsem si vysnila. Miluji tě nesmírně,“ napsala Veronika na sociálních sítích.

Společná oslava rodičů navzdory rozchodu

I když už spolu Veronika a její bývalý partner Miroslav Dubovický (33) nějaký čas nežijí, na oslavu Elliných třetích narozenin se oba dostavili. Jejich primárním cílem, aby jejich dcera byla šťastná, což dokázali i na této oslavě. Všichni si to naplno užili.

Barevná a zábavná oslava narozenin

Narozeninová oslava pro Ellu byla naplněná zábavnými atrakcemi a dekoracemi v pastelových barvách. Nechyběly balonky, sladkosti ve tvaru zvířátek a obří mýdlové bubliny, ve kterých si Ella mohla užívat dovádění. Oslavenkyně si také nechala na obličej namalovat roztomilého tygříka.

Vyčerpávající, ale nádherný den

Po několika hodinách řádění a zábavy Ella nakonec padla únavou, což Veronika okomentovala slovy: „Oslava byla náročná.“ Přesto bylo zjevné, že si Ella užila každou minutu své barevné a zábavné oslavy narozenin.

Rodiče dávají přednost blahu dcery

Od oficiálního rozchodu Veroniky a Miroslava před více než rokem se zatím ani jeden z nich neobjevil s žádným novým partnerem. Je zřejmé, že jejich prioritou je zajistit Elle ten nejlepší možný start do života a vychovávat ji společně, ačkoliv už netvoří pár.

Zdroj: Blesk.cz