Extrémně nepříjemné zprávy. Tragická smrt jednoleté dívky a tříletého chlapce, „nevyslovitelná tragédie“ v cizím městě

Noční můra z Velké Británie se šíří po celém světě. Ve východní části Londýna se v pondělí odehrála tragédie, jejíž okolnosti policie dosud ještě vyšetřuje. Nikdo nedokáže pochopit, co za zrůdu dokázalo spáchat tak ohavný čin a hlavně jaký byl jeho motiv. Dvě maličké děti krvavá událost stála život.

Tři pobodané osoby nalezli policisté v neděli večer

Vražda roční holčičky a tříletého chlapce otřásla celou Británií. Policie v neděli 26. dubna v půl sedmé večer obdržela hlášení o zraněných malých dětech v londýnské ulici Aldborough Road. Když hlídka dorazila na místo, uviděla dvě malé děti a jednoho dospělého muže s bodnými ranami po celém těle. Přestože ihned dorazili záchranáři s vrtulníkem a všechny převezli do nemocnice, děti se zachránit nepodařilo. Zdravotní stav čtyřicetiletého muže není znám. O události informoval deník Daily Mail.

Na místě zasahoval záchranářský vrtulník a dvě sanitky. Pobodaná holčička byla ale přímo na místě prohlášena za mrtvou. Chlapec byl převezen do nemocnice, kde se jej lékaři pokoušeli zachránit. Jejich počínání ale bylo marné, tříletý hoch svým zraněním i přes jejich snahy podlehl.

Čtěte také: Vejce natvrdo uvařila, pak vzala párátko, gumu a kousek lepenky. Výsledek překonal všechna očekávání

„Na místě byla potvrzena smrt dívky. Chlapce se pokoušeli zachránit, ale zemřel v nemocnici. Byl tam také čtyřicetiletý muž, zatím ale nemáme žádné informace o jeho zdravotním stavu,“ uvedl pro média zástupce britské policie, který novinářům potvrdil, že všechny tři nalezené osoby měly na těle bodná zranění od nože.

Příčiny tragédie jsou dosud neznámé

Zástupce městské rady Redbridge, Jas Athwal, označil událost za nevyslovitelnou tragédii a požádal o podporu rodiny mrtvých dětí. Proč k takové události vůbec došlo je nyní předmětem šetření místní policie, která dosud potvrdila to, že čtyřicetiletý muž, který byl rovněž pobodaný nalezen spolu s dětmi, byl prý policii „znám“. Vyšetřování se proto zaměřuje pouze na něho a v souvislosti s případem policie nikoho jiného nehledá.