Farmář dal své manželce nádherný dárek k 50. výročí svatby

Mnoho mužů na výročí svatby zapomíná nebo kupují jen květiny a šperky. Pouze hrstka mužů dokáže pro manželku udělat něco výjimečného, na co nikdy nezapomene. Jednomu farmáři se to ale podařilo. Farmář Lee Wilson chtěl připomenout 50 let manželství s jeho ženou Renee. Rozhodl se pro ni připravit obrovské překvapení a využil k tomu jejich velký pozemek.

mypositiveoutlooks.com

Tajný projekt

Lee velmi dlouho přemýšlel nad tím, co může dát své milované ženě k výročí svatby. Většina manželství se na takové číslo nikdy nedostane. Potom ho napadla nejoblíbenější květina jeho manželky. Vždy se jí líbily slunečnice. Myslel si, že je ideální sezóna pro zasazení slunečnic. A proto zasadil celých 80 akrů slunečnic.

mypositiveoutlooks.com

Kolik květin se asi vejce na 80 akrů půdy? „Na tomto poli je asi 1,2 milionu slunečnic,“ řekl Lee. To znamená, že zasadil asi 15 tisíc květin na jediný akr. S pomocí svého syna tajně zasadili slunečnice na celé pole, které měli k dispozici. Snažili se, aby se to Renee nedozvěděla a rozhodně se jim to podařilo. Její reakce byla naprosto nádherná.

Čtěte také: Syn Terence Hilla jako by blonďatému otci z oka vypadl

mypositiveoutlooks.com

Nádherný dárek k výročí

Renee jednoho dne přišla na pole a zjistila, že na poli rozkvetly tisíce slunečnic. Pole vypadá, jako by tam kvetlo tisíc malých sluncí. Takový dárek k výročí by nečekala žádná žena. Renee byla ze slunečnicového pole nadšená a nemohla uvěřit vlastním očím. Navíc nechápala, jak to před ní mohl manžel a syn utajit tak dlouho.

mypositiveoutlooks.com

Slunečnicové pole přilákalo mnoho z celého Kansasu. Lidé se tam chodí fotit a zažívají jedinečné kouzlo tohoto pole. Lee dodává: „Byla to zábava, ale myslím, že nám jednou stačí. Příští rok je na řadě něco jiného.“ Kulaté výročí svatby samozřejmě nemají každý rok, ale Lee je připravený přijít na další jedinečný dárek pro svou ženu, protože si jí neuvěřitelně váží. Taková láska se rozhodně nevidí každý den. A dokazuje to, že žádný muž by neměl zapomínat na výročí.

Zdroj: mypositiveoutlooks.com