Farmář koupil býka na aukci, ale co se stalo poté, vás uchvátí: Příběh lásky mezi mužem a býkem

Christopher Thomas je tradiční farmář a pracuje na svém ranči. Muž si zašel na dražbu, aby si koupil nová zvířata. Plánoval si koupit jen pár slepic a kozy. Uvažoval také nad koupí nového býka. Rozhodně neměl v úmyslu domů přijet se vzrostlým býkem, ale přesně to se stalo. Navíc to nebyl býk určený pro práci ani chov, ale vyšlechtěný pro býčí zápasy.

https://sketis.lt/

Láska na první pohled

Ve chvíli, kdy Christohper uviděl býka v aukci, změnily se všechny jeho plány. Býk byl velmi smutný. Zdálo se, že přesně ví, jaká bude jeho budoucnost. Možná doopravdy chápal, co ho čeká po dražbě. Stejně jako ostatní býci pro zápasy by ho čekala jistá smrt kvůli pobavení pár desítek lidí. Takový život a smrt by neměla potkat žádné zvíře.

https://sketis.lt/

Christopher nemohl nechat zemřít tak krásné a velké zvíře. Zemřel by pouze pro pobavení publika. Christohper se nakonec vrátil na ranč jen s dospělým býkem. Všichni pracovníci byli velmi zaskočeni, protože na farmě nebylo pro takové zvíře místo. Býka mohli dát jen do ohrady pro krávy, ale pro takto velkého býka nebylo místo zabezpečeno.

Čtěte také: Dívka, která porodila již v 11 letech

https://sketis.lt/

Býk nebyl vůbec agresivní, což bylo velké překvapení

Christopher se obával, že bude zvíře agresivní. Přece jen ho vychovali toreadoři. Býka umístili do dočasné stodoly a dostal jméno Fadien. Chris byl na začátku velmi opatrný, protože netušil, co může od zvířete očekávat. Rychle přišel na to, že je býk velmi klidný. Tato zvířata byla vycvičena k tomu, aby bojovala s muži v ohradách. Dlouho se k němu proto neotočil zády.

https://sketis.lt/

Jednoho dne to ale přišlo. Chris se od něj odvrátil a opravoval ohradu. Potom ucítil, jak mu hlava zvířete tlačí na rameno. Překvapilo ho, že býk není agresivní. Vypadalo to více jako poděkování za záchranu a krásný život. Od té doby již muž nevěří ve stereotypy a s býkem jsou nejlepší přátelé. Klidně k němu chodí do ohrady a Fadien je ve svém domově naprosto spokojený.

https://sketis.lt/

Zdroj: sketis.lt