Fenka utekla od nové rodiny, aby se mohla vrátit ke své původní paničce: Zažila 97-denní cestu, ušla přes 60 kilometrů a doufala, že najde správnou cestu… TAHKLE TO DOPADLO! (VIDEO)

Zvířata nás mnohdy umí velmi příjemně překvapit svými činy, které by nás ani ves nu nenapadli. Mnohdy bychom se od zvířat mohli učit, protože to jsou tvorové, kteří jednají na základě lásky a vzájemných citů. Když má zvíře někoho opravdu rádo, tak je schopné utéct ze své zóny bezpečí, podstoupit šíleně dlouhou cestu, jen aby našlo toho nebo tu, koho hledá. Přesně to je případ jedné fenky, která se rozhodla opustit svůj domov a vrátit se ke své milované osobě. Jediný háček byl v tom, že tato osoba bydlela přes 60 km daleko. Fence se to ovšem podařilo a po 97 dnech se setkala s milovanou osobou.

Láskyplný vztah

Našli se po téměř 100 dnech. Příběh psí fenky a její bývalé terapeutky a ošetřovatelky zní jako pohádka se šťastným koncem, nicméně se to opravdu stalo. Terapeutka se jmenuje Seneca a pomáhá zachráněným pejskům, aby znovu našli milující domov a začali opět důvěřovat lidem. Mnohdy to není vůbec snadné. Během své praxe starala o velké množství pejsků, ale příběh Zeldy byl jiný. Musela jí dávat léky proti úzkosti. Po dvou měsících se její stav zlepšil, a tak jí Seneca našla nový domov.

Smutná zpráva po 10 dnech

Našla ji nového majitele, který ji poskytnul láskyplný a bezpečný domov. Loučení Senecy a Zeldy bylo velmi bolestivé, protože za tu dobu si k sobě vypěstovali silný vztah. Seneca měla slzy na krajíčku, ale musel se Zeldy pustit, neboť bylo potřeba pomoci dalším pejskům.

Čtěte také: O tomto maturitním plesu se na bude mluvit ještě hodně dlouho. Absolventi si překvapili to nejoriginálnější vystoupení, MUSÍTE VIDĚT!

Objevena v Minneapolis

Zelda začala trávit čas s novou rodinou, ale to nemělo mít dlouhého trvání. Už po 10 dnech v novém domově se stalo něco nepříjemného. Seneca od nové rodiny dostala vzkaz, že se Zelda zaběhla a nemohou ji nikde najít. Seneca se pustila do pátrání a zjistila, že je ve státě Minneapolis. Tamní lidé našli pejska, který odpovídal popisu Zeldy. Podle všeho Zelda urazila 60 km, aby se vrátila ke své bývalé majitelce. Velmi dojemný příběh vás určitě chytne za srdce.