Domů CVIČENÍ Fitness trenéři radí: Díky těmto 6 cvikům se dopracujete k vysněnému bříšku...

Fitness trenéři radí: Díky těmto 6 cvikům se dopracujete k vysněnému bříšku a kilogramy budou mizet jedna radost!

Teploty posledních dnů jasně ukazují, že léto začíná být v plném proudu. Úsporné kusy oblečení a lehké materiály nám už déle nedovolí ukrývat přebytečné kilogramy jako zimní kabáty. Navíc, koupaliště, jezero, či moře nás lákají do plavek a my samozřejmě toužíme vypadat co nejlépe. Pokud máte hlavu v smutku, že jste se letos nestihli dopracovat k vysněné figuře, nevěšte hlavu. Díky následujícím cvikům se Vaše postava bude měnit expresně rychle a kilogramy budou mizet jedna radost. Zpevněte si nejen břišní svaly pomocí těchto šesti cviků.

Díky těmto šesti cvikům se do formy dostanete co nevidět. Navíc, podle toho, kolik sérií cvičení si během jednoho tréninku dopřejete, si můžete regulovat zátěž přesně podle vlastní výdrže. Cvikům byste se měl věnovat 3 až 4 krát v týdnu, nejlépe stále s denní přestávkou, abyste svalům nechali čas na regeneraci. Už o několik dní bude Vaše bříško ve viditelně lepší formě a zpevníte si i celé tělo.

Horolezec na šikmé břišní svaly

Zaujměte pozici jako při Planku, váhu těla však držte na dlaních natažených rukou a nohy mějte podepřeny na špičkách. Snažte se perfektně vyrovnat a napnout tělo, abyste vytvořili co nejpřímější linii. Pak pravé koleno přitáhněte co nejvíce k pravému lokti a následně vraťte nohu do původní pozice. Stejně postupujte i s levou nohou a nohy neustále střídejte. Snažte se klesnout pánví co nejméně a dbejte o napnuté břišní svaly. Každou nohu takto pokrčte 15 krát.

Plank na předloktích

vŕtačkaPři tomto cvičení se na zemi podpíráte předloktími a špičkami nohou. Všechny ostatní části těla se nesmí dotýkat podlahy. Napněte celé tělo a natáhněte ho tak, abyste vytvořili jakoby „desku“. Potom začněte střídavě zvedat nohy směrem ke stropu. Dbejte na správnou techniku ​​a nespěchejte se. Každou nohu byste měli zvednout 10 krát.

Balerína

vŕtačkaLehněte si na rovnou podložku a ruce umístěte podél těla. Potom začněte zvedat trup a když se dostanete do polohy v sedě, Zkřižte horní část těla do strany. Ruce během toho narovnejte tak, aby spolu s trupem vytvářely písmeno T. Potom si pomalu zpět lehněte. Dělejte to však pomalu a záda mějte mírně ohnuté. Cvik opakujte 10 krát na každé straně.

Přitahování nohou a rukou

Lehněte si na záda a do rukou si vezměte jednu činku. Přitahujte k sobě ruce a nohy navzájem tak, aby byly ruce stále natažené a nohy se postupně ohnuly v kolenou až do 90 stupňového úhlu. Následně končetiny vraťte do výchozí polohy a tyto pohyby opakujte 15 krát. Ruce ani nohy by se po celou dobu neměly dotýkat podlahy.

Zkroucení těla

Lehněte si na záda a propleťte si navzájem ruce tak, aby pravá skončila na levé straně a naopak. Stejně si propleťte i nohy. Vleže se nadechněte a s výdechem začněte napnutý trup zvedat ke stejně zvedajícím se nohám. Loktem byste se měli dotknout stehna. Opakujte 10 krát.

Nůžky

Lehněte si na záda a ruce si dejte za hlavu tak, abyste periferně viděli své pokrčené lokty. Potom zvedněte záda mírně nad podlahu tak, abyste měli lopatky ve vzduchu a stejně mírně zvedněte nohy. Následně zkroucením trupu přibližujte pravý loket zvednutím k levé noze a pak levý loket k pravé noze. Cvik opakujte 10 krát na každou stranu.

Tyto cviky Vám zaručeně pomohou a dostanou Vás blíže k perfektní postavě za nejkratší čas. Začněte s jednou sérií z každého cviku a když si tělo zvykne, série můžete postupně přidávat.

Kam dál?

Nelíbí se Vám Vaše druhá brada? Pak si každý den zacvičte tyto jednoduché cviky! Během chvilky bude „podbradek“ pryč!

7 efektivních cviků, které Vám pomohou se zbavit tzv. „faldů“ na Vašich zádech. Pamatujte, léto se kvapem blíží!

7 jednoduchých cviků, díky nimž budete mít krásně vytvarované a atraktivní poprsí!

Tak toto je BOMBA! 7 efektivních Jóga cviků, pomocí nichž budete mít dokonale pevná prsa!

Je Vám 40+? Zde je 8 účinných metod, jak zhubnout i v tomto věku. Nic není beznadějné!

Další články