Geniální trik Jennifer Garner si získal miliony lidí

Pečení je pro hodně lidí terapeutickou technikou. Vyžaduje ale hodně příprav a času. Někdy ovšem chcete překvapit rodinu domácí snídaní a potřebujete, aby všechny ingredience byly připravené k použití ihned. Máslo je skvělým příkladem, protože jeho změknutí obvykle vyžaduje čas. Naštěstí podle herečky Jennifer Garner existuje rychlé řešení, díky kterému můžete použít na pečení i máslo z lednice, aniž byste museli čekat!

Měkké máslo během pár vteřin

Lidé již léta přemýšlí, jak uspíšit proces měknutí másla, protože se jim na to nechce čekat, anebo na něj jednoduše zapomněli. Nabízí se, že můžete máslo strčit do mikrovlnné trouby nebo ho vložit do horké trouby, ale nic z toho není ideální, protože potom musíte zase čekat, až máslo vychladne. Hvězda filmu Přes noc třicítkou odhalila jednoduchý trik, díky kterému můžete začít s pečením kdykoli, a to i hodně brzy ráno, i když nemáte předem nic připravené.

Jde o geniální taktiku, která by jen tak někoho nenapadla. Naštěstí se herečka rozhodla, že se o to podělí s celým světem. Jednoho rána chtěla upéct čokoládový chléb pro své tři děti a vše natáčela na svůj Instagram. Sama ale přiznala, že máslo zapomněla večer vyndat z lednice. Naštěstí přišla s jednoduchým řešením, které můžeme použít všichni. Máslo jednoduše nastrouhala na struhadle!

https://en.newsner.com/

Jednoduchý a zároveň geniální trik!

Nastrouhat máslo na struhadle vám zabere jen pár vteřin, ale získáte hmotu, se kterou budete moci pracovat. Máslo sice nebude změklé, ale bude mít měkkou strukturu, takže ho budete moci přidat do těsta a pracovat s ním stejně, jako kdybyste ho vyndali předem z lednice. Jedná se o úžasný trik, který může pomoci matkám po celém světě, stejně jako pomáhá Jennifer při péči o její děti. Neváhejte a vyzkoušejte tuto techniku, jakmile budete chtít něco upéct pro svou rodinu.

https://en.newsner.com/