Hasič adoptoval opuštěnou holčičku, kterou sám zachránil

Ne každé dítě má krásné dětství plné lásky. Bohužel některé děti vyrůstají ve velmi nebezpečném a nestálém prostředí. A některých se jejich rodiče dokonce zcela zřeknou. To se stalo malé holčičce, kterou rodiče opustili, když byla malé nemluvně. Naštěstí se o ni postaral hasič, který ji našel. Nyní holčička vyrůstá v láskyplném domově s lidmi, kterým na ní záleží.

Každé dítě si zaslouží úplnou a milující rodinu

Hasič z Floridy udělal ten největší čin své kariéry. Adoptoval si holčičku, kterou našel opuštěnou v lednu v krabici. Dítě se nacházelo před budovou hasičů, kam ji pravděpodobně odnesli rodiče. Hasič a jeho manželka se snažili o dítě a také o adopci dítěte po mnoho let. Bohužel proces je velmi zdlouhavý, pokud není k dispozici konkrétní dítě, které potřebuje záchranu.

shutterstock.com

To se stalo v jejich případě. Jakmile holčičku hasič zachránil, řekl o ní své manželce. A společně začali okamžitě o dítě bojovat. Zahájili proces adopce a nyní je malá Zoe oficiálně jejich dítětem. Nikdo jim holčičku již nevezme a tato krásná, malá dívenka se nebudete muset nikdy obávat, že ji rodiče opustí. Takového činu by nebyl schopný každý.

Čtěte také: Vnuk připravil pro babičku to nejkrásnější překvapení!

Láska na první pohled

„Věděl jsem, že bude mým dítětem od prvního okamžiku, kdy jsem ji držel v náručí. Miloval jsem ji opravdu a okamžitě,“ řekl hasič pro Today.com. „Osobě, která nám ji nechala, chci jen říct, že dítě bude vyrůstat s velkou láskou a péčí,“ dodává. Zoe měla obrovské štěstí, že si ji adoptoval první člověk, který ji držel v náručí poté, co ji rodiče opustili.

Bohužel většina dětí takové štěstí nemá. Dokonce i malá miminka zůstávají ve státní péči celé měsíce, než se dostanou k adoptivním rodičům. Těch přitom rozhodně není málo. V Americe na každou adoptivní rodinu připadá asi 36 dětí, ale legislativní proces je velmi zdlouhavý. Průměrný čas pro adopci v Čechách je asi 7 let. Tato dívenka měla obrovské štěstí.

Zdroj: newsitamea.gr