Hasič adoptoval opuštěnou holčičku, kterou sám zachránil

Ne každé dítě má krásné dětství plné lásky. Bohužel některé děti vyrůstají ve velmi nebezpečném a nestálém prostředí. A některých se jejich rodiče dokonce zcela zřeknou. To se stalo malé holčičce, kterou rodiče opustili, když byla malé nemluvně. Naštěstí se o ni postaral hasič, který ji našel. Nyní holčička vyrůstá v láskyplném domově s lidmi, kterým na ní záleží.

Každé dítě si zaslouží úplnou a milující rodinu

Hasič z Floridy udělal ten největší čin své kariéry. Adoptoval si holčičku, kterou našel opuštěnou v lednu v krabici. Dítě se nacházelo před budovou hasičů, kam ji pravděpodobně odnesli rodiče. Hasič a jeho manželka se snažili o dítě a také o adopci dítěte po mnoho let. Bohužel proces je velmi zdlouhavý, pokud není k dispozici konkrétní dítě, které potřebuje záchranu.

shutterstock.com

To se stalo v jejich případě. Jakmile holčičku hasič zachránil, řekl o ní své manželce. A společně začali okamžitě o dítě bojovat. Zahájili proces adopce a nyní je malá Zoe oficiálně jejich dítětem. Nikdo jim holčičku již nevezme a tato krásná, malá dívenka se nebudete muset nikdy obávat, že ji rodiče opustí. Takového činu by nebyl schopný každý.

Láska na první pohled

„Věděl jsem, že bude mým dítětem od prvního okamžiku, kdy jsem ji držel v náručí. Miloval jsem ji opravdu a okamžitě,“ řekl hasič pro Today.com. „Osobě, která nám ji nechala, chci jen říct, že dítě bude vyrůstat s velkou láskou a péčí,“ dodává. Zoe měla obrovské štěstí, že si ji adoptoval první člověk, který ji držel v náručí poté, co ji rodiče opustili.

Bohužel většina dětí takové štěstí nemá. Dokonce i malá miminka zůstávají ve státní péči celé měsíce, než se dostanou k adoptivním rodičům. Těch přitom rozhodně není málo. V Americe na každou adoptivní rodinu připadá asi 36 dětí, ale legislativní proces je velmi zdlouhavý. Průměrný čas pro adopci v Čechách je asi 7 let. Tato dívenka měla obrovské štěstí.

Zdroj: newsitamea.gr