Menu

Hebké a zdravé vlasy nemusí být už jenom snem… Tento užitečný trik navíc zvládnete v pohodlí Vašeho domova!

Vlasy se vždy dotváří Vaši celkovou osobnost. Úžasné vlasy Vám dodávají okouzlující pohled. Každá dívka proto zpravidla chce mít hladké a hedvábné vlasy. Každá dívka chce, aby její vlasy byly husté a lesklé. Je zřejmé, že se to však nestane samo, ale že tomu budete muset trochu dopomoc.

Existuje tolik produktů, které Vám zaručují hladké vlasy, ale možná jste už zjistili, že všechny tyto produkty nefungují stejně efektivně. Ano, existuje metoda chemického vyhlazování, která Vám vydrží 6-8 měsíců, ale co už Vám nikdo neřekne, že velmi negativně ovlivňuje strukturu Vašich vlasů. V takovém případě jsou domácí prostředky vždy tou nejlepší volbou. Souhlasím s tím, že to bude trvat déle, ale nebude to mít žádný negativní vliv na Vaše vlasy. Navíc v dnešním světě se znečišťování každým dnem zvětšuje. Je dobré mít na mysli, že to také poškozuje Vaše vlasy. Navíc UV záření ze slunce je také škodlivé pro Vaše vlasy.

Takže v takovém případě je třeba správně chránit své vlasy, a proto se teď podíváme na některé „léky“, které Vám pomohou dosáhnout dokonalého vzhledu.

1. Pivo

Pivo je jednou z nejlepších ingrediencí, která pomáhá zajistit Vašim vlasům lesk a také zlepšuje jejich strukturu. Oplachování pivem očistí Vaše vlasy a udrží pH pokožky Vaší hlavy. Vše, co potřebujete, je 1 šálek piva a šamponu. Takovouto proceduru byste měli svým vlasům dopřát alespoň dvakrát za týden.

  1. Naneste šampon na vlasy.
  2. Aplikujte pivo na pokožku hlavy a poté si dopřejte kvalitní masáž.

2. Kokosový olej

Pro růst vlasů můžete použít kokosový olej. Je to přirozený způsob, jak Vaše vlasy zesílit a zcelit. Kokosový olej obsahuje vitamíny a živiny, které jsou pro Vaše vlasy velmi důležité. Díky tomu bude Vaše pokožka hlavy plně vyživená. Postupujte podle následujících kroků, abyste zjistili, jak správně a efektivně postupovat!

  1. Aplikujte na své vlasy kokosový olej, správně až ke kořínkům a poté si dopřejte kvalitní masáž po dobu 10 minut.
  2. Poté použijte ručník, abyste vlasy zabalili a nechali v teple po dobu 30 minut.
  3. Pak už je stačí vlasy opláchnout a používat pravidelně šampon.

Další způsobe, který můžete použít, je, že si olej zahřejete společně s pár listy curry. Ujistěte se, že ho nepřehříváte. Pak ho naneste na vlasy a udělejte si masáž. Olej pak bude fungovat efektivněji.

Takže to jsou některé ze způsobů, kterými se můžete pokusit navrátit svým vlasům jejich bývalý lesk a slávu. Vyzkoušejte tyto opravné prostředky a uvidíte výsledky sami na sobě. Samozřejmě budeme rádi, když se s námi podělíte o své zkušenosti níže v sekci komentáře.

ZDROJbanter.fun

Moje vlasy byly bez lesku a v létě velmi vysušené. Pak jsem si do šamponu přidala pár kapek tohoto životabudiče a moje vlasy jsou jako vyměněné!

TIPY A TRIKY
Nenahraditelný přítel, který dokáže doslova zázraky. Lidé se ho bojí používat, protože před ním mají respekt. Není divu. Při tom,…

Pouhá jedna sklenice tohoto zázračného nápoje týdně Vás učiní chytřejšími! Nevěříte? Tak určitě vyzkoušejte!

TIPY A TRIKY
Skupina výzkumných pracovníků zjistila, že konzumace šťávy z černého rybízu výrazně zlepšuje zdraví a kondici našeho mozku, a tak pomáhá…

10 Módních trendů, kterým je lepší se po čtyřicítce vyhnout!

KRÁSA A MÓDA
Čas letí, a nejen to mění módu... My také! A s věkem se mění i oblečení, které vyzdvihuje naše křivky…

10 tipů, jak si poradit s podprsenkou, které ocení každá žena, která ji nosí. Za radu č. 7 mi kámoška děkovala nejvíce!

TIPY A TRIKY
Podprsenka. Velký pomocník, ale občas i velký nepřítel. Například vyčnívající kostice není nic příjemného ... Každá z nás si užívá…

49-letá Julia Roberts získala uznání nejkrásnější žena světa již podruhé. Dodnes nemá žádné plastiky a toto je její tajemství!

KRÁSA A MÓDA
Přirozená, usměvavá a krásná. Taková je Julia Roberts, která se jako jedna z mála světoznámých hereckých hvězd může pochlubit tím,…

S pomocí těchto psychologických triků okouzlíte naprosto každého!

TIPY A TRIKY
Existují lidé, kteří vyzařují tak nevysvětlitelný magnetismus, který k nim přitahne naprosto kohokoli. Chtějí být jako oni, aby získali jejich…

Nikdy jsem nevěděla, jak správně připravit chutný čirý vývar. Potom jsem ale objevila tyto skvělé triky a můj vývar teď vychvaluje celá rodina!

RECEPTY
Na nedělní oběd se ve většině českých rodin již několik let podává vývar z kuřecího, vepřového či hovězího masa. Je to…

Vědci přichází s důvody, proč vlasy šediví a se způsoby, jak tento proces zpomalit!

KRÁSA A MÓDA
Britští dermatologové provedli soubor experimentů a zjistili, že ve věku 50 let má až 50 % světové populace alespoň 50…

Použijte tento 100% přírodní trik a získejte svou přirozenou barvu vlasů! Zkrátka zapomeňte na umělá barviva, která Vaše vlasy akorát ničí!

TIPY A TRIKY
Když se zamyslíte nad šedými vlasy, vyvstanou Vám na mysli pravděpodobně starší a moudré osoby, či příběhy o čarodějích a čarodějkách. Pokud si…

10 jednoduchých tipů, jak se zbavit zápachu nohou! Přeci nechcete, aby si na Vás ostatní ukazovali!

TIPY A TRIKY
Zapáchající nohy jsou běžným stavem a oficiálně se tento stav nazývá bromodóza. Jeho běžnou příčinou je pocení, které vytváří úžasnou…

Stydíte se spát nahá? Zde je 7 důvodů, proč byste s tím měla začít!

TIPY A TRIKY
Z průzkumu vyplývá, že jen 30 % z nás spí nahých a zbytek dává přednost spodnímu prádu, nebo pohodlnému pyžamu.…

Do nádoby nalila barvu a začala ji nanášet na stěnu, ale ne až ke stropu. Výsledek jí závidí všichni kolem!

DOMÁCNOST
Hodně z nás si myslí, že malování stěn vlastnoručně je velmi nevděčná úloha. Je však mnoho lidí, kteří si tuto…

V zahradě jsem začala pěstovat borůvky, no manžel nevěřil, že vyrostou. Já jsem však poznala tento ověřený trik, díky čemuž jich mám v zahradě kopec!

TIPY A TRIKY
Kdo by neměl rád borůvky? Jsou jedním z lesních plodů, které si pamatujeme už od dětství. Borůvky nejsou jen chutným…