Domů KRÁSA A MÓDA Hebké a zdravé vlasy nemusí být už jenom snem… Tento užitečný trik...

Hebké a zdravé vlasy nemusí být už jenom snem… Tento užitečný trik navíc zvládnete v pohodlí Vašeho domova!

Vlasy se vždy dotváří Vaši celkovou osobnost. Úžasné vlasy Vám dodávají okouzlující pohled. Každá dívka proto zpravidla chce mít hladké a hedvábné vlasy. Každá dívka chce, aby její vlasy byly husté a lesklé. Je zřejmé, že se to však nestane samo, ale že tomu budete muset trochu dopomoc.

Existuje tolik produktů, které Vám zaručují hladké vlasy, ale možná jste už zjistili, že všechny tyto produkty nefungují stejně efektivně. Ano, existuje metoda chemického vyhlazování, která Vám vydrží 6-8 měsíců, ale co už Vám nikdo neřekne, že velmi negativně ovlivňuje strukturu Vašich vlasů. V takovém případě jsou domácí prostředky vždy tou nejlepší volbou. Souhlasím s tím, že to bude trvat déle, ale nebude to mít žádný negativní vliv na Vaše vlasy. Navíc v dnešním světě se znečišťování každým dnem zvětšuje. Je dobré mít na mysli, že to také poškozuje Vaše vlasy. Navíc UV záření ze slunce je také škodlivé pro Vaše vlasy.

Takže v takovém případě je třeba správně chránit své vlasy, a proto se teď podíváme na některé „léky“, které Vám pomohou dosáhnout dokonalého vzhledu.

1. Pivo

Pivo je jednou z nejlepších ingrediencí, která pomáhá zajistit Vašim vlasům lesk a také zlepšuje jejich strukturu. Oplachování pivem očistí Vaše vlasy a udrží pH pokožky Vaší hlavy. Vše, co potřebujete, je 1 šálek piva a šamponu. Takovouto proceduru byste měli svým vlasům dopřát alespoň dvakrát za týden.

  1. Naneste šampon na vlasy.
  2. Aplikujte pivo na pokožku hlavy a poté si dopřejte kvalitní masáž.

2. Kokosový olej

Pro růst vlasů můžete použít kokosový olej. Je to přirozený způsob, jak Vaše vlasy zesílit a zcelit. Kokosový olej obsahuje vitamíny a živiny, které jsou pro Vaše vlasy velmi důležité. Díky tomu bude Vaše pokožka hlavy plně vyživená. Postupujte podle následujících kroků, abyste zjistili, jak správně a efektivně postupovat!

  1. Aplikujte na své vlasy kokosový olej, správně až ke kořínkům a poté si dopřejte kvalitní masáž po dobu 10 minut.
  2. Poté použijte ručník, abyste vlasy zabalili a nechali v teple po dobu 30 minut.
  3. Pak už je stačí vlasy opláchnout a používat pravidelně šampon.

Další způsobe, který můžete použít, je, že si olej zahřejete společně s pár listy curry. Ujistěte se, že ho nepřehříváte. Pak ho naneste na vlasy a udělejte si masáž. Olej pak bude fungovat efektivněji.

Takže to jsou některé ze způsobů, kterými se můžete pokusit navrátit svým vlasům jejich bývalý lesk a slávu. Vyzkoušejte tyto opravné prostředky a uvidíte výsledky sami na sobě. Samozřejmě budeme rádi, když se s námi podělíte o své zkušenosti níže v sekci komentáře.

Kam dál?

Zde je seznam škodlivých věcí, které možná děláte svému mazlíčkovi, aniž byste si to uvědomovali!

10 pozitivních důsledků, které má na Vaše tělo chůze, pokud si dopřáváte procházky každý den!

Co se stane Vašemu tělu, když začnete jíst ovesné vločky každý den?!

Kosmetické tipy, které Vám pomohou osvěžit Váš vzhled a být dobře upravené během chviličky!

Jen 3 minuty před spánkem: Jednoduché cviky, díky nimž budete mít nohy jako modelka!

Další články